Жіноча збірна України з пляжного футболу вийшла до півфіналу Євроліги-2022 та на Європейські ігри-2023

Жіноча збірна України з пляжного футболу в сьогоднішньому поєдинку в Євролізі-2022 зустрілася з португальською командою.

Після вчорашньої поразки в Кальярі в 4-му турі Євроліги-2022 від Італії (1:7) для виходу до півфіналу турніру підопічні Юрія Клименка мали перегравати сьогодні Португалію і сподіватися на поразку Англії в матчі з Іспанією.

Початок матчу з португалками склався для синьо-жовтих не надто вдало. Вже на 1-й хвилині Джоана Мейра розпечатала ворота Анастасії Терех. Втім, до першої перерви голів більше не було, а на старті другої 12-хвилинки Мирослава Випасняк зрівняла рахунок. Однак на 18-й хвилині Джаміла вдруге вивела наших суперниць уперед.

У третьому періоді Анастасія Кліпаченко на 27-й хвилині відновила паритет, а за чотири хвилини до фінального свистка Мирослава Випасняк оформила дубль і принесла перемогу нашій команді — 3:2.

А враховуючи поразку Англії від Іспанії — 0:2, жіноча збірна України вийшла до півфіналу Євроліги-2022 й гарантувала собі перепустку на Європейські ігри 2023 року у Кракові.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А

5 тур

Португалія — Україна — 2:3

Голи: Мейра (1), Джаміла (18) — Випасняк (13, 32), Кліпаченко (27).

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова.

17.01.2024 16:01

Жіноча збірна України з пляжного футболу продовжує перебувати в топ-3 світового рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) уперше у 2024 році онови...

14.12.2023 13:01

2023: підсумки року для жіночої збірної України з пляжного футболу

2023 року жіноча збірна України з пляжного футболу взяла участь у двох...

06.10.2023 15:04

Юрій Клименко: «Євроліга стала для нас стимулом до визначної перемоги в Кубку чемпіонів світу»

Головний тренер жіночої збірної України з пляжного футболу та команди...