Тарас Качараба: «Трохи розчарований, що не зарахували мій гол. Але добре, що ми здобули три очки»

Захисник національної збірної України Тарас Качараба прокоментував перемогу над Ірландією в Дубліні в межах Ліги націй.

Синьо-жовті розпочали свій шлях у новому розіграші Ліги націй із перемоги над Ірландією (1:0) на стадіоні «Авіва» в Дубліні. Після матчу своїми думками поділився Тарас Качараба, розкішний гол якого в першому таймі арбітри скасували.

«Дякую за привітання. Слава Богу, вдалося виграти цей матч, тому що завжди дуже важливо розпочати з перемоги. Щодо мого гола — трохи розчарований, що його не зарахували. Перший гол за національну збірну, ще й такий… Але добре, що ми здобули три очки.

Я думаю, що справа була лише в офсайді, тому що я не грав руками, а зіграв у корпус. Можливо, візаві не очікував, що я позаду нього, доволі вальяжно впав. Я вже був націлений на ворота, вийшов красивий гол, який, на жаль, не зарахували.

У перші 10—15 хвилин було присутнє хвилювання через те, що це була перша офіційна гра за національну збірну для багатьох футболістів. На полі було багато молодих гравців. Але всі хлопці впоралися з емоціями.

Ми готувалися до гри за цією схемою. Ще протягом підготовки до поєдинків із Шотландією та Уельсом ми моделювали гру суперника при атаці за схемою 5—4—1 або 3—4—3. Ми були ознайомлені. Із кожним дотиком до м’яча наша гра ставала все кращою, хвилювання зникало. Я сподіваюся, що ми втілили в життя все, що було задумано.

Зараз будемо готуватися до наступного матчу. Усі хлопці добре себе проявили. Для тренерського штабу буде головним болем — кого ставити. Я думаю, що всі, хто сьогодні грав, заслуговують грати в наступних поєдинках», — сказав Качараба.

04.04.2024 11:00

Рейтинг ФІФА. Національна збірна України піднялася на 22-ге місце

ФІФА оновила рейтинг національних збірних, в якому Україна п...

26.03.2024 22:52

Ліга націй-2024/2025. Суперник збірної України переграв команду Олександра Петракова

Суперник збірної України у групі В1 розіграшу Ліги націй сезону-2024/2...

25.03.2024 22:00