Євро-2022 (WU-19): молодіжна жіноча збірна України зберегла прописку в Лізі А

У заключному поєдинку другого етапу відбору Євро-2022 (WU-19) у Лізі А підопічні Валерія Паламарчука зіграли внічию з болгарками.

У попередніх матчах групи А4, змагання в якій приймає Австрія, українки програли Норвегії (0:5) та команді господарок (0:1). Тож у третьому поєдинку, який проходив у місті Бад-Вімсбах-Найдхартинг, збірна України боролася з Болгарією за збереження прописки в Лізі А.

На початку зустрічі суперниці завдали кількох небезпечних ударів, з якими впоралася Боклач. Натомість на 31-й хвилині Глущенко не реалізувала вихід сам на сам, а за деякий час вона ж ледь не закинула «за комірець» голкіперу. Під кінець першого тайму із хорошої позиції повз ціль пробила болгарка Дімітрова.

Протягом другої половини гри суперниці більше володіли ініціативою й частіше пробивали по воротах (так, на 81-й хвилині Боклач по-справжньому виручила нашу команду, відбивши удар Йорданової після виходу сам на сам). Однак болгарки забити не зуміли, тож поєдинок завершився нульовою нічиєю. За загальною різницею м'ячів збірна України посіла третє місце у групі, тож у першому раунді ЧЄ-2022/2023 виступатиме в Лізі А.

Болгарія — Україна — 0:0

Болгарія (WU-19): Станєва, Найдєнова, Станкова, В. Іванова, Караіванова, Павлова, Сєргєєва, Парапунова, Дімітрова, Д. Іванова, Йорданова.

Україна (WU-19): Боклач, Тян, Котик, Ольхова, Котовець, Левченко (Корнацька, 69), Талеб, Семків, Іванченко, Христюк, Глущенко.

Попереджені: Д. Іванова (25) — Тян (45+1), Семків (78).

Євро-2022 (WU-19). Фінальний турнір

Сім переможців груп Ліги А за підсумками другого раунду (Англія, Іспанія, Італія, Німеччина, Норвегія, Франція, Швеція) приєднаються до господаря Євро, збірної Чехії, у фінальній стадії, яка проходитиме з 27 червня до 9 липня. Жеребкування фінального турніру відбудеться 18 травня.

09.07.2022 19:08

Молодіжна збірна Іспанії WU-19 стала чемпіоном Європи 2022 року

У фіналі Євро-2022 (WU-19) молодіжна збірна Іспанії перемогла команду...

19.05.2022 17:03

Валерій Паламарчук: «Україна заслужено залишилася в елітному дивізіоні»

В Австрії відбулися поєдинки другого етапу відбору Євро-2022 (WU-19) у...

13.05.2022 21:52

Євро-2022 (WU-19): молодіжна жіноча збірна України боротиметься за збереження прописки в Лізі А

Підопічні Валерія Паламарчука поступилися команді Австрії в поєдинку д...

10.05.2022 15:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України поступилася на старті другого етапу відбору в Лізі А Євро-2022

Сьогодні в Австрії розпочався турнір другого етапу відбору Євро-2...