Євро-2022 (WU-19): молодіжна жіноча збірна України боротиметься за збереження прописки в Лізі А

Підопічні Валерія Паламарчука поступилися команді Австрії в поєдинку другого етапу відбору Євро-2022 (WU-19) у Лізі А.

У стартовій грі групи А4, матчі якої приймає Австрія, українки програли Норвегії (0:5). Тепер же синьо-жовті в місті Бад-Вімсбах-Найдхартинг зустрічалися з господарками.

Австрійкам удалося забити швидкий гол — на 15-й хвилині шикарним ударом під поперечину з далекої відстані відзначилася Пфаннер. Під кінець першого тайму господарки могли збільшити перевагу, але Боклач парирувала удар із пенальті від Фухс, до речі, у другому поєдинку поспіль відбивши 11-метровий. Незадовго до перерви з межі штрафного у стійку влучила Кракер.

Другий тайм пройшов за переваги підопічних Валерія Паламарчука. На 58-й хвилині українки мали шанс зрівняти рахунок, але Семків із хорошої позиції пробила вище цілі. Пізніше голкіпер австрійок упоралася з ударами Глущенко і Христюк. У підсумку австрійки втримали мінімальну перевагу, тим самим позбавивши наших дівчат шансів на вихід у фінальний турнір.

У заключному матчі, який відбудеться в Бад-Вімсбах-Найдхартингу 16 травня, збірна України зустрінеться з Болгарією. Для збереження прописки в Лізі А нашій команді буде достатньо нічиєї.

Гол: Пфаннер (15).

На 42-й хвилині Фухс (А) не реалізувала пенальті (воротар).

Австрія (WU-19): Ель-Шеріф, Пфаннер (Немет, 46), Зайдль, Фухс, Вайсс (Шнайдербауер, 63), Койц, Брунмайр, Холль, Кракер (Гампер, 88), Фурнкранц (Графль, 77), Вірнсбергер (Коттбауер, 77).

Україна (WU-19): Боклач, Борисюк, Котик, Ольхова, Котовець, Тян (Мущенська, 87), Талеб, Семків, Іванченко (Корнацька, 87), Христюк, Глущенко.

Норвегія — Австрія 19.00 (Вельс)

Болгарія — Україна 19.00 (Бад-Вімсбах-Найдхартинг)

Час початку матчів — київський.

Євро-2022 (WU-19). Фінальний турнір

Шість переможців груп Ліги А за підсумками другого раунду (Англія, Франція, Німеччина, Італія, Іспанія, Швеція) приєдналися до господаря Євро, збірної Чехії, у фінальній стадії, яка проходитиме з 27 червня до 9 липня. Восьмим учасником змагань стане переможець групи А4. Жеребкування фінального турніру відбудеться 18 травня.

Також відбудеться перехід між лігами, який буде актуальним для першого раунду ЧЄ-2022/2023 (WU-19). Останні команди груп Ліги А втратять елітну прописку.

09.07.2022 19:08

Молодіжна збірна Іспанії WU-19 стала чемпіоном Європи 2022 року

У фіналі Євро-2022 (WU-19) молодіжна збірна Іспанії перемогла команду...

19.05.2022 17:03

Валерій Паламарчук: «Україна заслужено залишилася в елітному дивізіоні»

В Австрії відбулися поєдинки другого етапу відбору Євро-2022 (WU-19) у...

16.05.2022 21:56

Євро-2022 (WU-19): молодіжна жіноча збірна України зберегла прописку в Лізі А

У заключному поєдинку другого етапу відбору Євро-2022 (WU-19...

10.05.2022 15:53

WU-19: молодіжна жіноча збірна України поступилася на старті другого етапу відбору в Лізі А Євро-2022

Сьогодні в Австрії розпочався турнір другого етапу відбору Євро-2...