Євро-2022 з футзалу. Сьогодні збірна України проведе чвертьфінальний матч проти команди Казахстану

У чвертьфінальному поєдинку Євро-2022 з футзалу підопічні Олександра Косенка протистоятимуть команді Казахстану.

У груповому раунді європейської першості синьо-жовті поступилися Нідерландам (2:3), розгромили Сербію (6:1) і програли Португалії (0:1), проте посіли друге місце у квартеті й пробилися в плей-офф. У чвертьфіналі, який відбудеться в Амстердамі сьогодні, 31 січня, на підопічних Олександра Косенка очікує поєдинок із Казахстаном (початок — о 21.00 за київським часом).

Наша команда вже перебазувалася з Гронінгена до столиці Нідерландів. Нагадаємо, що останніми днями поза грою перебували четверо виконавців збірної України — Володимир Разуванов, Олександр Педяш, Віталій Радевич та Артем Фаренюк. До того ж травму в поєдинку з Португалією отримав Михайло Зварич.

Раніше збірні України та Казахстану між собою на великих міжнародних форумах не грали. Востаннє команди зустрічалися в межах товариського матчу в Броварах на початку 2018 року — поєдинок завершився нічиєю (1:1). Зазначимо, що напередодні Євро-2022 два заплановані спаринги між цими суперниками було скасовано.

«Якби ми зіграли з Казахстаном, то, можливо, краще б підготувалися, у нас була б краща реалізація. Але це лише здогадки. З іншого боку, суперник міг нас краще вивчити, утім, як і ми його. Зараз важко сказати, добре чи погано, що спаринги не відбулися. Головне, що ми пройшли до наступного раунду. Будемо готуватися до гри.

На Євро-2022 й так не було легких ігор з усіма командами, що вже говорити про чвертьфінал! Казахстан не потрібно представляти — команда світового рівня, яка практично завжди знаходиться в призах на різних форумах. Будемо готуватися й старатися перемогти, на інше ми не згодні», — оцінив силу казахстанців головний тренер збірної України Олександр Косенко.

Євро-2022 з футзалу. Плей-офф

1/4 фіналу

31.01.2022

Португалія — Фінляндія (18.00, Амстердам)

Казахстан — Україна (21.00, Амстердам)

01.02.2022

Росія — Грузія (18.00, Амстердам)

Іспанія — Словаччина (21.00, Амстердам)

Півфінали

04.02.2022

Португалія/Фінляндія — Іспанія/Словаччина (Амстердам)

Казахстан/Україна — Росія/Грузія (Амстердам)

12.02.2022 13:01

Український голкіпер Кирило Ципун увійшов до символічної збірної найкращих гравців Євро-2022 з футзалу

Голкіпер збірної України Кирило Ципун увійшов до символічної збірної н...

09.02.2022 18:15