Vbet Ліга. «Динамо» на виїзді розгромило «Верес», а Різник врятував «Ворсклу» від поразки у Львові

У суботу заочне змагання із «Шахтарем» за найвищу сходинку в таблиці продовжило «Динамо». Враховуючи вчорашню розгромну перемогу гірників над «Львовом» (6:1), кияни вирішили не відставати й забили у ворота «Вересу» три м'ячі. Проте за підсумками 17-го туру таблицю все ж очолюватимуть донеччани.

На 21-й хвилині з пасу Циганкова рахунок відкрив Вербич, який не забивав у чемпіонаті більше року. По перерві вже Віктор міг відзначитися, але після прохання Катерини Монзуль перебити пенальті запустив м’яч вище воріт.

Попри це, незабаром із тонкої передачі Шапаренка Вербич оформив дубль, а Гармаш після помилки суперника допоміг розписатися у воротах «Вересу» Циганкову. Пізніше Віктор міг наслідувати приклад Вербича й робити дубль, але влучив у поперечину.

У складі «Динамо» на поле виходили 10 гравців, які викликалися на листопадовий збір національної команди України: Бущан, Забарний, Миколенко, Сидорчук, Шапаренко (гольовий пас, жовта картка), Циганков (гол, гольовий пас, нереалізований пенальті, замінений на 86-й хвилині), Буяльський (замінений на 88-й хвилині), Гармаш (гольовий пас, замінений на 79-й хвилині), Тимчик (вийшов на заміну на 79-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 86-й хвилині).

Фото vorskla.com.ua

«Ворскла», схоже, не може оговтатися після поразки від «Дніпра-1» із рахунком 1:5 у попередньому турі. Цього разу полтавці ледь не програли у Львові «Руху», який створив чимало гольових моментів, але на висоті був 22-річний Різник. Саме голкіпер збірної України парирував пенальті від Климчука наприкінці першого тайму. До речі, Дмитро встановив новий рекорд вітчизняних чемпіонатів — у його ворота не забили вже п’ять 11-метрових поспіль.

«Рух» не зумів використати навіть чисельну перевагу, адже на 61-й хвилині другу жовту картку отримав Кравчук. Що цікаво, півзахисник «Ворскли» не так давно був вилучений у грі з «Динамо», в якій також заробив обидва попередження після виходу на заміну.

У поєдинку «Рух» — «Ворскла» усі 90 хвилин відіграв голкіпер збірної України Різник, який парирував пенальті й заробив жовту картку.

В останньому матчі ігрового дня «Колос» перемогою відзначив призначення головним тренером Ярослава Вишняка, який раніше керував командою із приставкою «в. о». Ковалівці завдяки дебютному голу бразильця Дієго мінімально обіграли «Металіст 1925». Харків’яни поступилися в чемпіонаті уп’яте поспіль.