Vbet Ліга. «Динамо» стало одноосібним лідером, «Дніпро-1» розгромив «Ворсклу» й вийшов на третє місце

У суботу київське «Динамо» здобуло перемогу у виїзному поєдинку чемпіонату України з «Минаєм».

Цей успіх дозволив киянам принаймні до завтрашнього дня стати одноосібними лідерами в турнірній таблиці національної першості.

Динамівці дуже потужно почали зустріч, створили кілька моментів і вже на 12-й хвилині вийшли вперед. Горін зніс у власному штрафному майданчику Буяльського, й арбітр вказав на точку. Циганков пробив бездоганно — 1:0. Ще за чотири хвилини Гармаш перевірив на міцність поперечину воріт закарпатців. Кияни продовжували тиснути й на 40-й хвилині мали подвоювати свою перевагу, однак той самий Гармаш змарнував стовідсоткову нагоду.

У другому таймі «Минай» прокинувся, і гра пішла за зовсім іншим сценарієм. На 63-й хвилині Селезньов ударом головою влучив у стійку, а в компенсований час Месхі лише якимось дивом не зрівняв рахунок, не поціливши у ворота з п'яти метрів. Відплата прийшла відразу ж. За хвилину Шапаренко в центрі штрафного отримав передачу від Сидорчука і з льоту спрямував м'яч у сітку — 2:0.

У складі «Динамо» на поле виходило дев'ять гравців, які викликалися на листопадовий збір національної команди України: Бущан, Сидорчук (результативна передача), Шапаренко (гол), Циганков (гол, замінений на 90+4-й хвилині), Караваєв (вийшов на заміну на 76-й хвилині), Гармаш (замінений на 76-й хвилині), Миколенко, Буяльський та Забарний.

У принциповому поєдинку зійшлися команди, які посідали третє й четверте місця в турнірній таблиці, — «Ворскла» та «Дніпро-1». Матч проходив на «Дніпро-Арені», і господарі влаштували розгром своїх опонентів. Дніпряни забили вже на 10-й секунді зустрічі. Нельсон зі своєї половини поля відправив у прорив Гуцуляка, й останній не схибив — 1:0. І хоча до перерви голів більше не було, після неї воротар гостей капітулював ще чотири рази. Незважаючи на нереалізований пенальті на 50-й хвилині, Довбик швидко реабілітувався й протягом двох хвилин оформив дубль. Довершили побиття полтавців Піхальонок та Гуцуляк. Усе, на що спромоглися підопічні Юрія Максимова, — гол престижу Кравчука на 84-й хвилині. У підсумку — 5:1 на користь дніпрян.

У матчі взяли участь два гравці збірної України, які викликалися на листопадовий збір. Це форвард «Дніпра-1» Довбик (два голи, нереалізований пенальті, замінений на 76-й хвилині) і воротар «Ворскли» Різник.

Чернігівська «Десна» досить прогнозовано здолала в Одесі «Чорноморець» і здобула три очки. Підопічні Олександра Рябоконя домінували протягом усієї зустрічі, однак втілити свою перевагу в забиті м'ячі змогли лише раз. Мети досяг удар Андрія Тотовицького в порожні ворота на 29-й хвилині. Асистував йому Біловар, який перед тим вдало поборовся за м'яч. 1:0 — перемога гостей.

16 тур

26.11.2021

«Маріуполь» — «Львів» — 0:1 (0:0)

Гол: Довгий (61).

27.11.2021

«Минай» — «Динамо» — 0:2 (0:1)

Голи: Циганков (12, з пенальті), Шапаренко (90+6).

«Чорноморець» — «Десна» — 0:1 (0:1)

Гол: Тотовицький (29).

«Дніпро-1» — «Ворскла» — 5:1 (1:0)

Голи: Гуцуляк (1, 62), Довбик (52, 54), Піхальонок (58) — Кравчук (84).

На 50-й хвилині Довбик («Дніпро-1») не реалізував пенальті.

18.04.2024 17:46

Vbet Ліга. «Шахтар» у перенесеному матчі 10-го туру обіграв «Зорю»

Сьогодні, 18 квітня відбувся перенесений поєдинок 10-го туру чемпіонат...

17.04.2024 20:06

Vbet Ліга. Відбулися перенесені матчі 15-го та 16-го турів

Сьогодні, 17 квітня відбулися перенесені поєдинки 15-го та 16-го турів...

15.04.2024 20:01

Vbet Ліга. «Дніпро-1» упустив перемогу над «Металістом 1925»

Сьогодні, 15 квітня відбулися два заключні поєдинки 24-го туру чемпіон...

14.04.2024 20:03

Vbet Ліга. «Шахтар» переміг у Полтаві «Ворсклу» і зміцнив лідерство в чемпіонаті

Сьогодні, 14 квітня відбулися ще три поєдинки 24-го туру чемпіонату Ук...