Ліга чемпіонів із футзалу. «Ураган» поразкою завершив виступ в еліт-раунді

У третьому турі еліт-раунду Ліги чемпіонів із футзалу івано-франківський «Ураган» програв угорському «Халадашу».

У попередніх турах іванофранківці здолали «Леванте» (5:3) й поступилися «Бенфіці» (0:4), тож утратили шанси на вихід із групи. В останньому матчі еліт-раунду чемпіон України не встояв перед угорським «Халадашем».

Суперники відкрили рахунок на 3-й хвилині, а на 15-й Михайло Грицина втратив шанс відновити паритет, не реалізувавши дабл-пенальті. Натомість «Халадаш» свій дабл-пенальті наприкінці першого тайму виконав успішно. У другій половині зустрічі угорці ще двічі засмутили підопічних Максима Павленка.

Долю першого місця в групі в очному протистоянні визначили «Бенфіка» й «Леванте». Португальці здобули перепустку до фінального турніру.

Ліга чемпіонів УЄФА. Еліт-раунд. Група D

«Ураган» (Україна) — «Халадаш» (Угорщина) — 0:4 (0:2)

Голи: Енріке (3), Дрот (20, дабл-пенальті), Хаймаші (25), Резала (36).

На 15-й хвилині Мих. Грицина («У») не реалізував дабл-пенальті.

«Ураган»: Левандівський — Мик. Грицина, Радевич, Фаренюк, Масевич; Колток, Кордоба, Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, Мих. Грицина, Абакшин.

Попереджені: Річард (15), Дрот (15), Вош (20).

«Бенфіка» (Португалія) — «Леванте» (Іспанія) — 3:2 (1:0)

Ліга чемпіонів із футзалу-2021/2022. Склад решти груп еліт-раунду

Група А: «Кайрат» (Казахстан), «Аньєр-Вільньов» (Франція), «Вітен» (Білорусь), «Тюмень» (Росія)*.

Група В: «Спортинг» (Португалія)*, «Сінара» (Росія), «Олміссум» (Хорватія), «Ховокубо» (Нідерланди).

Група С: «Барса» (Іспанія), «Пльзень» (Чехія)*, «Галле-Гоїк» (Бельгія), «Добовець» (Словенія).

* — господарі турнірів.

Чотири переможці груп вийдуть до фінального турніру, який відбудеться на майданчику одного з учасників. Матчі заплановані на 28/29 квітня та 30 квітня/1 травня 2022 року.

27.03.2024 10:45

Український арбітр уперше працюватиме у Фіналі чотирьох Ліги чемпіонів із футзалу

Український арбітр Денис Куций працюватиме на поєдинках Фіналу чотирьо...

23.01.2024 16:00

Ліга чемпіонів із футзалу-2024/2025: новий турнір стартує 4 липня

Черговий розіграш Ліги чемпіонів із футзалу традиційно складатиметься...

30.11.2023 18:49

Ліга чемпіонів із футзалу. «ХІТ» на останніх секундах вирвав перемогу над «Олміссумом»

Київський «ХІТ» продовжив свій виступ в еліт-раунді футзал...