Ліга чемпіонів із футзалу. «Ураган» розпочав виступ в еліт-раунді з вольової перемоги над іспанським «Леванте»

У першому турі еліт-раунду Ліги чемпіонів із футзалу івано-франківський «Ураган» обіграв іспанський «Леванте» завдяки трьом голам наприкінці зустрічі.

У жовтні «Ураган» достроково виграв свою групу основного раунду, тож продовжив боротьбу в еліт-раунді. За підсумками жеребкування цієї стадії українці опинилися у групі D, поєдинки якої проходять у Лісабоні.

У першому матчі, проти «Леванте», іванофранківці пропустили на 11-й хвилині після помилки біля власних воріт. Проте ще в стартовій половині зустрічі Коваль та Абакшин вивели «Ураган» уперед.

На початку другого тайму іспанці зрівняли рахунок після класного удару здалеку. Українці могли знову повести, але після удару Коваля суперників виручили воротар та стійка. На 30-й хвилині «Леванте» відзначився втретє, але на 36-й Коваль ударом у падінні оформив дубль, тим самим відновивши рівновагу.

І все ж підопічним Максима Павленка вдалося вирвати перемогу. На 37-й хвилині Абакшин із передачі Михайла Грицини зробив дубль. Після цього іспанці стали діяти з п’ятим польовим, і Фаренюку вдалося забити ще один гол «Урагану». Тож — 5:3 на користь чемпіона України.

Завтра іванофранківці проведуть поєдинок проти господаря еліт-раунду — португальської «Бенфіки» (початок — о 22.30).

Ліга чемпіонів УЄФА. Еліт-раунд. Група D

«Леванте» (Іспанія) «Ураган» (Україна) — 3:5 (1:2)

Голи: Толра (11, 23), Арача (30) — Коваль (13, 36), Абакшин (16, 37), Фаренюк (38).

«Ураган»: Колток — Мик. Грицина, Радевич, Кордоба, Фаренюк; Левандівський, Коваль, Шеремета, Завертаний, Швед, Мих. Грицина, Масевич, Абакшин.

Попереджені: Галло (5), Педріто (27) — Колток (11).

«Халадаш» (Угорщина) — «Бенфіка» (Португалія) — 3:8 (1:5)