Юнацька збірна України з футзалу U-19 програла Португалії в першому спарингу

Підопічні Віталія Одегова поступилися одноліткам із Португалії в першому товариському матчі.

У рамках підготовки до основного раунду відбору Євро-2022 синьо-жовті вирушили до Португалії, де в місті Ельвас мали провести два спаринги проти місцевої команди.

Українські юнаки грали перші міжнародні матчі після того, як у червні вибороли третє місце на турнірі в Хорватії. 6—7 листопада наша команда проводила навчально-тренувальний збір у Броварах, а 8-го вирушила на товариські поєдинки.

Сьогодні підопічні Віталія Одегова провели перший матч із португальцями. На 7-й хвилині Олександр Дичук вивів українців уперед, проте на 10-й господарі відзначилися двічі. Наприкінці першого тайму Андрій Британ зрівняв рахунок.

Утім, у другій половині зустрічі португальці забили у ворота нашої збірної п’ять «сухих» м’ячів та перемогли з результатом 7:2. Другий спаринг відбудеться завтра (початок — о 19.00).

Товариський матч юнацьких збірних із футзалу

Португалія (U-19) — Україна (U-19) — 7:2 (2:2)

Голи: Сантуш (10), Сімау (10), Роша (27), Морейра (34), Тейшейра (35), Дичук (37, автогол), Коррея (39) — Дичук (7), Британ (20).

Україна (U-19): Дяченко — Малиновський, Британ, Дичук, Квасній; Хом’як, Сизик, Сметаненко, Семенченко, Скибчик, Ткачук, Тимців, Щур.

Попереджені: Роша (28) — Британ (28).