Бомбардири збірної України: Ярмоленко продовжує гонитву за Шевченком, а Яремчук уже вийшов на шосте місце в рейтингу
Після двох жовтневих матчів відбірного турніру ЧС-2022 відбулися деякі зміни в історичній таблиці найкращих бомбардирів збірної України.
Андрій Ярмоленко, що забив і Фінляндії (2:1), й Боснії і Герцеговині (1:1), продовжує гонитву за лідером реєстру Андрієм Шевченком. У Ярмоленка вже 44 м’ячі, забиті у складі синьо-жовтих, а Шевченко має на своєму рахунку 48 голів.
Для Романа Яремчука м’яч, забитий у Гельсінкі, став уже 12-м у складі національної команди. Форвард «Бенфіки» наздогнав Сергія Назаренка (шоста позиція), але випереджає екс-дніпрянина за додатковими показниками: Яремчук досяг цього рубежу за 34 матчі, а Назаренко — за 56.
Дебютанти збірної України за часів Сергія Реброва: Тарас Михавко став 18-м
13 листопада у грі проти Франції в Парижі в межах відбору ЧС-2026...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Сьогодні в нас дійсно була команда»
Після матчу відбору ЧС-2026 з Ісландією у Варшаві (2:0) головний...
Відбір ЧС-2026. Сергій Ребров: «Усі розуміють, що наступний матч буде вирішальним»
Після матчу відбору ЧС-2026 із Францією в Парижі (0:4) головний т...
Відбір ЧС-2026. Збірна України в Парижі поступилася команді Франції
Сьогодні, 13 листопада в Парижі національна збірна України проводила с...