Ліга конференцій. «Ворскла» поступилася КуПСу в додатковий час та завершила виступ у турнірі

Полтавська «Ворскла», яка першою з українських клубів стартувала в єврокубках цього сезону, сьогодні проводила на своєму полі матч-відповідь із фінським КуПСом.

З огляду на скасування правила виїзного гола, результат першого поєдинку (2:2) не давав полтавцям переваги, і для виходу до наступної стадії їм потрібно було тільки перемагати. Але в першому таймі за загалом рівної гри гостріше діяли футболісти фінського клубу, і Різнику двічі довелося демонструвати майстерність, рятуючи ворота.

По перерві одна з перших атак господарів принесла їм успіх. Розігравши м’яч від своїх воріт, біло-зелені швидко доставили його до штрафного КуПСу, і Тілль із передачі Степанюка забив свій другий м’яч у двоматчевому протистоянні. Гості досить швидко відігралися, але невдовзі після розіграшу кутового Пердута навісив на Скляра, і той не без допомоги рикошету знову вивів «Ворсклу» вперед. Але, як і в першому поєдинку, фінська команда зрівняла рахунок на останніх хвилинах основного часу.

В овертаймі полтавці залишилися в меншості після того, як Кушніренко жорстко зіграв проти Узочукву. І в підсумку гості реалізували свою чисельну перевагу. 2:3.

Ліга конференцій. Другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповідь

«Ворскла» (Україна) — КуПС (Фінляндія) — 2:3 (0:0, 2:2)

Голи: Тілль (47), Скляр (55) — Себбан (49), Ніссіля (90+3), Рангел (111).

«Ворскла»: Різник, Чеснаков (к) (Луїзао, 105+1), Тамм, Бондаренко, Пердута, Пуцлін (Челядин, 63), Тілль, Якубу (Кушніренко, 79), Скляр (Яворський, 72), Кане (Пешич, 105), Степанюк (Вакула, 105+1).

Запасні: Ткаченко, Ісенко, Кравчук, Есеола.

Тренер: Юрій Максимов.

КуПС: Крейдль, Хямяляйнен (Ніссіля, 63), Тойвомакі, Томас (Хейнонен, 85), Каррільо (Хаарала, 81), Узочукву, Попович (Рангел, 62), Аджей-Боатенг (к), Себбан, Удо, Ікаунієкс (Ніба, 91).

Запасні: Ріссанен, Юрю, Ярвінен, Від’єског.

Тренер: Сімо Валакарі.

Арбітр: Павел Орел (Чехія).

Попереджені: Степанюк (90), Пердута (92), Тамм (119) — Хямяляйнен (34), Ніссіля (100), Рангел (115), Удо (120).

Вилучений: Кушніренко (95).

29 липня. Полтава. Стадіон «Ворскла» ім. О. Бутовського.

Перший матч — 2:2.

13.02.2024 12:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2023/2024 «Беті...

18.12.2023 15:17

Ліга конференцій. Відбулося жеребкування стикового раунду турніру

Сьогодні, 18 грудня в Ньйоні відбулося жеребкування стикового раунду Л...

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...