Ліга конференцій. «Ворскла» розпочала виступ у новому турнірі з нічиєї у Фінляндії

Полтавська «Ворскла» першою з українських команд стартувала в єврокубках сезону-2021/2022, провівши дебютний поєдинок у новому турнірі від УЄФА — Лізі конференцій.

Початок зустрічі краще вдався господарям. Уже на 6-й хвилині Удо в боротьбі з Яворським зберіг м’яч та завдав влучного удару в нижній кут з-за меж штрафного майданчика. Полтавці у відповідь провели низку гострих атак, одна з яких завершилася голом. Якубу відібрав м’яч у суперника та віддав пас на хід Кане, який з гострого кута зрівняв рахунок. 1:1.

Фото vorskla.com.ua

У другому таймі арбітр призначив 11-метровий у ворота КуПСу після того, як Томас зіграв рукою у своєму штрафному. Тілль із пенальті вивів «Ворсклу» вперед, але втримати переможний рахунок біло-зеленим не вдалося. В останній атаці господарів той-таки Томас знову вирівняв становище. 2:2.

Ліга конференцій. Другий кваліфікаційний раунд. Перший матч

КуПС (Фінляндія) — «Ворскла» (Україна) — 2:2 (1:1)

Голи: Удо (6), Томас (90+6) — Кане (29), Тілль (55, з пенальті).

КуПС: Крейдль, Хямяляйнен, Томас, Тойвомакі (Хейнонен, 82), Каррільо, Себбан (Рангел, 78), Аджей-Боатенг (к), Узочукву, Попович (Ікаунієкс, 62), Ніссіля, Удо.

Запасні: Ріссанен, Ніба, Юрю, Ярвінен, Пірттійокі, Хаарала.

Тренер: Сімо Валакарі.

«Ворскла»: Різник, Чеснаков (к), Яворський, Бондаренко, Пердута, Пуцлін (Кравчук, 88), Скляр, Тілль, Якубу, Кане (Челядин, 76), Степанюк (Вакула, 82).

Запасні: Ткаченко, Ісенко, Луїзао, Пешич, Есеола, Коджові, Кушніренко.

Тренер: Юрій Максимов.

Арбітр: Дмитро Дмитрієв (Білорусь).

Попереджені: Попович (43), Ікаунієкс (64), Ніссіля (80), Аджей-Боатенг (84) — Бондаренко (68), Скляр (90+5).

22 липня. Куопіо. Стадіон «Куопіон Кескускенття».

Матч-відповідь відбудеться 29 липня в Полтаві.

13.02.2024 12:00

Українські арбітри працюватимуть на матчі плей-оф раунду Ліги конференцій

На першому матчі плей-оф раунду Ліги конференцій-2023/2024 «Беті...

18.12.2023 15:17

Ліга конференцій. Відбулося жеребкування стикового раунду турніру

Сьогодні, 18 грудня в Ньйоні відбулося жеребкування стикового раунду Л...

14.12.2023 23:58

Ліга конференцій. «Зоря» завершила виступ у турнірі розгромною перемогою над «Брейдабліком»

Луганська «Зоря» в поєдинку шостого туру групового турніру...