Євро-2020. Збірна України провела перше тренування в Румунії

Перший повноцінний день на Євро національна команда України розпочала звично, зі сніданку.

Дещо незвичною можна назвати ранкову прес-конференцію головного тренера Андрія Шевченка та капітана команди Андрія Пятова — об 11.30 зустріч із мас-медіа відбувається не так часто у збірній команді, однак під час фінального турніру стануть традиційними саме передобідні брифінги, що зумовлено специфікою графіку синьо-жовтих.

Фото Павла Кубанова

Після повернення до готелю у збірної було теоретичне заняття — розпочалася підготовка до першого матчу на турнірі. А вже ввечері команда виїхала на своє перше тренування на стадіоні «Волунтарі», що є офіційною тренувальною базою синьо-жовтих на Євро.

Фото Павла Кубанова

Після дня переїзду заняття мало втягувальний характер. Також тренерський штаб уже починає підлаштовувати підготовку під конкретного опонента, матчем з яким українці відкриють свій виступ на турнірі.

Фото Павла Кубанова

За тренуванням з-за огорожі спостерігав колишній київський динамівець Флорін Чернат, який нині є спортивним директором клубу «Волунтарі» й особисто контролював процес підготовки газону для роботи збірної України. Поле — без перебільшення, в ідеальному стані. Головний тренер Андрій Шевченко та один із його асистентів Олександр Шовковський перед початком тренування, витримуючи соціальну дистанцію, подякували з поля колишньому одноклубнику за підтримку та якісну галявину.

Фото Павла Кубанова

Завтра в національної команди — два тренування. Після ранкового два гравці збірної — Тарас Степаненко та Віталій Миколенко — зустрінуться з представниками ЗМІ в Українському медіа-центрі (початок прес-конференції — о 12.20).

Олександр Гливинський, прес-секретар національної збірної України

НОВИНИ ПО ТЕМІ
24.06.2021 21:14

Збірна України на Євро-2020: із думками про матч у Глазго...

Сьогодні синьо-жовті провели вечірнє тренування на полі стадіону &laqu...

24.06.2021 14:20

Що потрібно знати вболівальникам, які планують відвідати матч Швеція — Україна у Глазго

Національна збірна України проведе матч 1/8 фіналу Євро-2020 проти Шве...

24.06.2021 12:31

Микола Шапаренко: «Ми ввійшли в історію, але хочеться її переписувати й надалі»

У черговій прес-конференції, що відбулася сьогодні в Українському меді...

Підписатися на новини