Андрій Пятов: «Воротарі готові на сто відсотків — фізично, психологічно та ментально»

У прес-конференції в Бухаресті в Українському медіацентрі разом з Андрієм Шевченком узяв участь голкіпер національної збірної Андрій Пятов.

— Ви є найдосвідченішим гравцем у збірній України, уже брали участь у фінальних стадіях великих турнірів. Наскільки цей досвід допомагає вам упоратися з хвилюванням, адже команда загалом зараз є досить молодою?

— Так, я наразі найбільш віковий футболіст збірної. Можу сказати відносно воротарів, вони готові на сто відсотків — фізично, психологічно та ментально. Вибір відносно нашої позиції буде робити Андрій Миколайович. Щодо партнерів по команді можу сказати — усі дуже чекали цього турніру, його було перенесено, і зараз усі готові.

— Чи спілкувалися ви в Бухаресті з Мірчею Луческу та Разваном Рацем?

— Ні, особисто я не спілкувався. Мірча Луческу має приїхати на тренування, буду радий бачити його. Що ж до Развана Раца — якщо він здасть негативний тест, тоді, можливо, Андрій Шевченко дозволить йому приїхати. Він мий старий друг, але поки що спілкуємося телефоном.

— Що ви можете сказати відносно ситуації з плейлистом збірної на Євро-2020?

— Насправді ми ще не подавали перелік композицій! Сьогодні ми з хлопцями складемо список. Ми всі меломани, отже, виберемо те, що нам подобається.

— Під час заїзду до готелю ви почули Гімн України, побачили брендування. Чи відчули ви, що ця локація стає на певний час вашою домівкою?

— Я вже пройшов два Євро, це третій фінальний турнір. Бачив також чемпіонат світу. Те, що зроблено в Бухаресті, за рівнем не відрізняється від того, що було раніше. Є певні вимоги щодо розміщення, ізоляції. Усе організовано на найвищому рівні, нас чудово зустріли. Дрібниць у цій справі немає. Усі хлопці задоволені, ми дуже вдячні за прийом.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
27.06.2021 12:05

Андрій Пятов: «Ми усвідомлюємо відповідальність та розуміємо, що повинні проходити Швецію»

У прес-конференції, що відбулася сьогодні в Українському медіацентрі в...

10.11.2020 20:07

Андрій Пятов: «Шкода, якщо Роберт Левандовський завтра не зіграє»

Разом з Андрієм Шевченком участь у передматчевій прес-конференції, при...

02.09.2020 20:32

Андрій Пятов: «Помітна велика робота, яку провів Владимир Петкович, він підняв збірну на дуже високий рівень»

Разом із головним тренером збірної України Андрієм Шевченком у прес-ко...

28.06.2020 12:00

Андрій Пятов: «У Німеччини, Іспанії, Швейцарії та України шанси в Лізі націй рівні»

Сьогодні свій 36-й день народження відзначає воротар «Шахта...

Підписатися на новини