Дар’я Апанащенко: «Коли гречанки підсіли, у нас з’явилося більше можливостей грати вперед, відкриватися»

Півзахисник жіночої збірної України Дар’я Апанащенко поділилася емоціями після перемоги своєї команди в поєдинку з Грецією.

Учора в рамках відбору Євро-2022 українки з рахунком 4:0 перемогли гречанок. Останній м'яч у матчі забила капітан синьо-жовтих Дар’я Апанащенко.

«Збірна Греції дуже додала порівняно з нашими попередніми поєдинками проти цієї команди. У неї були тактичні перебудови. Поки в суперниць вистачало сил, вони трималися щільно — між лініями було неможливо отримати м’яч. У першому таймі нам було дуже важко, не виникало зон, куди можна вбігти, суперниці діяли дуже компактно. Схоже, пізніше гречанки підсіли, чим ми й скористалися. У нас з’явилося більше можливостей грати вперед, відкриватися.

Гра із Чорногорією нам дуже допомогла, адже ми не збиралися півроку. До цього поєдинку збір був коротким, тож виїзний матч був нам у плюс. Головним було швидко відновитися, що в нас і вийшло. Як я уже говорила, у першому таймі з Грецією трохи «розгойдалися», а у другому вже було цікавіше.

Я думаю, усі скучили за великим футболом, у тому числі й за жіночим. Дякуємо вболівальникам, які нас підтримували за межами стадіону. Дякуємо всім за підтримку», — сказала Дар’я Апанащенко.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини