Прем'єр-ліга. «Десна» розгромила «Колос» та посунула «Динамо» на третє місце

За підсумками 29-го туру загострилася інтрига в боротьбі за другу позицію, яка дозволяє взяти участь у кваліфікації Ліги чемпіонів наступного сезону.

Друга поспіль поразка «Динамо», якої кияни зазнали вчора від «Шахтаря», надала змогу двом конкурентам біло-синіх за три тури до фінішу обійти їх у таблиці. Але скористалася цією нагодою лише «Десна». Команда із Чернігова, яка після перемоги над тим-таки «Динамо» перебуває на підйомі, видала черговий яскравий поєдинок, відвантаживши «Колосу» п’ять м’ячів, на які ковалівці відповіли одним. Підопічні Олександра Рябоконя зрівнялися з динамівцями за очками, але випереджають їх за рахунок переваги в очних зустрічах.

Мала сьогодні шанс вийти на чисте друге місце «Зоря». Для цього команді Віктора Скрипника потрібно було перемагати «Олександрію», яка перед матчем у Запоріжжі зазнала чотирьох поразок поспіль. Але Володимиру Шарану вдалося підготувати підопічних відповідним чином, і вони зуміли зупинити луганців — 2:2. Лучкевич відкрив рахунок на початку зустрічі, Хомченовський забив м’яч у відповідь перед самою перервою. У другому таймі команди обмінялися голами з пенальті, причому арбітру Монзуль в обох випадках розібратися в ситуаціях із порушеннями допомогла система VAR.

Резервний голкіпер збірної України Паньків відіграв за «Олександрію» повний матч та заробив жовту картку.

Один поєдинок відбувся в турнірі за 7—12-е місця. «Дніпро-1» обіграв на виїзді «Олімпік» та закріпився на чолі другої шістки. Перемогу гостям принесли голи чемпіонів світу U-20 Супряги та Булеци.

«Десна» — «Колос» — 5:1 (2:0)

Голи: Будківський (9), Фаворов (37, 77, з пенальті), Старенький (87), Тотовицький (90+1) — Кожушко (89).

«Зоря» — «Олександрія» — 2:2 (1:1)

Голи: Хомченовський (45), Юрченко (54, з пенальті) — Лучкевич (18), Третьяков (77, з пенальті).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32