Прем’єр-ліга. «Динамо» в Чернігові поступилося «Десні» та не використало шанс відірватися від «Зорі»

Після вчорашньої нічиєї «Зорі» із «Шахтарем» динамівці отримали можливість піти у відрив від луганців на відстань у п’ять очок, для чого їм потрібно було перемагати «Десну» на виїзді.

Але чернігівська команда, яка у трьох попередніх поєдинках із киянами в чемпіонаті двічі відбирала в них очки (перемога та нічия), знову ускладнила турнірне становище для біло-синіх.

Розпочалася зустріч для «Динамо» чудово. Після подачі Буяльського захисники «Десни» невдало вибили м’яч, і Циганков, який атакував другим темпом, ударом із середньої відстані відкрив рахунок. Але потім далися взнаки кадрові проблеми киян у захисті, де через відсутність Попова з Миколенком на не зовсім звичних позиціях діяли Кадірі та Караваєв. Саме Олександр, який закривав лівий фланг, прогавив Картушова, що використав передачу із глибини. 1:1. А потім форвард динамівців Каргбо, який проводив дебютний поєдинок у чемпіонаті України, невдало підставив голову після кутового «Десни», ставши автором автоголу.

Аби змінити стан речей, кияни мали більше години ігрового часу, але відігралися лише під завісу матчу. Циганков забив із передачі Де Пени. Утім, «Десна» після цього ще встигла провести переможний м’яч. Після кутового у виконанні Арвеладзе відзначився Гітченко. Цей результат суттєво загострив турнірну боротьбу за призові місця та єврокубкові путівки.

У складі «Динамо» участь у поєдинку взяли футболісти збірної України: Шабанов (жовта картка), Караваєв, Буяльський (замінений на 87-й хвилині), Циганков (два голи), Шепелєв (жовта картка, замінений на 58-й хвилині), Сидорчук (вийшов на заміну на 58-й хвилині).

Два поєдинки відбулися у другій шістці. «Маріуполь», який цього тижня поступився «Ворсклі» в півфіналі Кубку України, якоюсь мірою реабілітувався, обігравши лідера турніру за 7—12-е місця — «Дніпро-1». У першому таймі господарі отримали перевагу у два м’ячі завдяки голам чемпіонів світу U-20 Корнієнка та Кащука. Після перерви гості домінували, скоротили відставання з пенальті та отримали чисельну перевагу після вилучення Муравського. Але навіть створивши чимало моментів, «Дніпро-1» поступився та дозволив «Маріуполю» наблизитися до себе впритул.

Ще в одній зустрічі фіналіст Кубку України, «Ворскла», оформив суху нічию з «Олімпіком».

«Десна» — «Динамо» — 3:2 (2:1)

Голи: Картушов (12), Каргбо (26, автогол), Гітченко (90+2) — Циганков (4, 86).

«Маріуполь» — «Дніпро-1» — 2:1 (2:0)

Голи: Корнієнко (24), Кащук (45+3) — Хобленко (67, з пенальті).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32