Кубок України-2019/2020. «Ворскла» перемогла «Маріуполь» у серії пенальті й тепер у фіналі зіграє з «Динамо»

Сьогодні в Маріуполі визначився суперник по фіналу національного Кубку київського «Динамо», яке здобуло путівку до вирішального матчу тиждень тому.

У першому таймі деяку перевагу мали гості. Підопічні Юрія Максимова, який через дискваліфікацію спостерігав за грою з трибуни, припускалися меншого браку та частіше гостювали у штрафному майданчику суперника. Воротам господарів загрожували Кулач, Пуцлін, Степанюк, Чеснаков, але їхні удари проходили повз ціль або блокувалися захисниками. Коли ж Кане поцілив зі штрафного в рамку, на місці був Гальчук.

Контратаки азовців теж несли загрозу. У середині тайму Різник парирував удар Чурка, а перед перервою «Маріуполь» відкрив рахунок. Горбунов, отримавши м’яч у середині поля, наблизився до лінії штрафного та пробив низом. На траекторії польоту м’яча перебували Чурко та Альюн, що, вірогідно, й дезорієнтувало голкіпера «Ворскли». 1:0.

Із початку другого тайму пішла відкрита гра. Обидва суперники активно діяли в атаці, але гол відбувся лише наприкінці основного часу. Арбітр Монзуль визначила порушення правил у штрафному «Маріуполя» з боку Тищенка проти Степанюка, а Кане з пенальті зрівняв рахунок.

В останні хвилини другого тайму на полі домінувала «Ворскла», але забити ще раз та уникнути овертайму полтавцям не вдалося. У додатковий час рахунок не змінився, і долю протистояння було вирішено в серії пенальті, з розрахунком на яку ворскляни випустили на заміну резервного голкіпера Ісенка. 16-річний воротар парирував удари Кулакова, Ігнатенка та Корнієнка й вивів свою команду до фіналу. «Ворскла» вдруге в історії візьме участь у вирішальному матчі за Кубок України.

Кубок України. 1/2 фіналу

«Маріуполь» — «Ворскла» — 1:1 (1:0), п.п. 2:3

Голи: Горбунов (37) — Кане (80, з пенальті).

Серія пенальті: Пуцлін — 0:1, Кулаков — 0:1 (воротар), Шехіч — 0:1 (промах), Кащук — 1:1, Кане — 1:2, Полегенько — 2:2, Скляр — 2:3, Ігнатенко — 2:3 (воротар), Баєнко — 2:3 (воротар), Корнієнко — 2:3 (воротар).

«Маріуполь»: Гальчук, Полегенько, Яворський (к) (Биков, 75), Чоботенко, Горбунов (Дава, 56), Ігнатенко, Корнієнко, Мишньов (Тищенко, 75), Чурко (Кулаков, 69), Фомін (Дудік, 112), Топалов (Кащук, 69). Запасні: Поспєлов, Петерман, Кирюханцев. Тренер: Олександр Бабич.

«Ворскла»: Різник (Ісенко, 120), Пердута, Чеснаков (к), Альюн (Баєнко, 80), Сапай, Скляр, Пуцлін, Ребенок (Шехіч, 76), Кане, Кулач (Кравчук, 60), Степанюк. Запасні: Ткаченко, Опанасенко, Луізао, Павлюк. Тренер: Віктор Ульяницький.

Маріуполь. Стадіон ім. В. С. Бойка. Без глядачів. Арбітр — Монзуль К. В. (Харків), асистенти арбітра — Стрілецька М. С. (Суми), Ардашева О. Є. (Київ), четвертий арбітр — Романюк А. М. (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу — Курганов В. В. (Олександрія). Арбітр ВАА — Романов В. М. (Дніпро), асистент ВАА — Скрипка А. М. (Кропивницький), спостерігач ВАА — Дердо В. Г. (Чорноморськ). Делегат УАФ — Прохорович А. В. (Суми).

Попередження: Топалов (32), Тищенко (84), Биков (113) — Скляр (70), Альюн (79), Пуцлін (81), Чеснаков (87).

Фінал

08.07.2020

«Динамо» (Київ) — «Ворскла» (Полтава)

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу