Кубок України-2019/2020. «Динамо» на виїзді перемогло «Минай» та стало першим фіналістом турніру

Відбувся перший півфінальний поєдинок Кубку України-2019/2020. Київське «Динамо» завдяки дублю Дуелунда обіграло в гостях першоліговий «Минай».

Тренери «Динамо» в зустрічі з одним із лідерів першої ліги застосували певну ротацію. У складі біло-синіх з’явилося кілька виконавців, які мають менше ігрової практики. А Де Пені довелося освоювати правий фланг, оскільки на лівому діяв Вербич. Киянам не знадобилося багато часу, щоб увійти у гру. Уже на 9-й хвилині вони повели в рахунку. Дуелунд обігрався з Караваєвим та вдало відкрився під пас на хід, реалізувавши момент. 0:1.

Пропущений м’яч спонукав господарів до більш активних дій в атаці, і протягом першого тайму вони декілька разів виходили на зручні для удару позиції. Однак Жичиков пробив над поперечиною, так само, як згодом і Нурієв. Динамівці діяли попереду набагато гостріше, причому гравці «Миная» часто припускалися грубих помилок, «допомагаючи» суперникам.

У середині тайму Дуелунд заробив пенальті, змусивши сфолити на собі Поповича, але Соль з 11-метрового у ворота не влучив. Згодом Попович невдало вводив м’яч у гру, але Дуелунд, перехопивши передачу, пробачив голкіпера. Незадовго до перерви данський півзахисник продовжив свій бенефіс. Цього разу Міккель відгукнувся на пас на хід від Андрієвського й оформив свій другий гол.

На початку другого тайму Вербич із передачі Дуелунда змусив Поповича капітулювати ще раз. Але цей гол не було зараховано через офсайд після перегляду арбітром Монзуль відеоповтору за допомогою системи VAR. Кияни створили ще кілька моментів, більшість з яких — за участю лідера команди Циганкова, який вийшов на заміну. Намагалися пожвавити завдяки замінам дії в атаці й тренери «Миная», але досвід динамівців дозволив їм довести гру до переможного завершення без нервувань, хоча в компенсований час Оринчак і влучив у стійку.

У матчі у складі «Динамо» взяли участь футболісти національної збірної України: Бойко, Шабанов, Караваєв (гольовий пас), Шепелєв (жовта картка, замінений на 46-й хвилині), Буяльський (вийшов на заміну на 46-й хвилині), Циганков (вийшов на заміну на 61-й хвилині, жовта картка), Миколенко (вийшов на заміну на 88-й хвилині, жовта картка).

Кубок України. 1/2 фіналу

«Минай» — «Динамо» (Київ) — 0:2 (0:2)

Голи: Дуелунд (9, 39).

На 27-й хвилині Соль не реалізував пенальті.

«Минай»: Попович, Стасюк, Жичиков (Машталір, 72), Допілка, Маткобожик, Вагін (Ткачук, 40), Нурієв, Книш (Голодюк, 72), Глагола (Шпак, 44), Пиняшко (к), Оринчак. Запасні: Кулініч, Микуляк, Кіча, Гавриленко, Кополовець. Тренер: Василь Кобін.

«Динамо»: Бойко (к), Піваріч (Миколенко, 88), Шабанов, Попов, Караваєв, Шепелєв (Буяльський, 46), Андрієвський, Дуелунд (Шапаренко, 72), Вербич, Де Пена (Циганков, 61), Соль (Каргбо, 61). Запасні: Бущан, Цітаішвілі, Русин, Кендзьора. Тренер: Олексій Михайличенко.

Минай. Стадіон «Минай». Без глядачів. Арбітр — Монзуль К. В. (Харків), асистенти арбітра — Стрілецька М. С. (Суми), Ардашева О. Є. (Київ), четвертий арбітр — Романюк А. М. (Івано-Франківськ), спостерігач арбітражу — Шандор А. А. (Львів). Арбітр ВАА — Арановський Є. А. (Київ), асистент ВАА — Шлончак С. М. (Черкаси), спостерігач ВАА — Петров В. Д. (Харків). Делегат УАФ — Понайда С. І. (Львів). Офіцер безпеки УАФ — Гевко В. Я. (Львів).

Попередження: Вагін (15), Нурієв (65), Пиняшко (77), Кобін (77) — Шепелєв (12), Циганков (77), Андрієвський (90), Миколенко (90+3).

20.02.2024 16:55

Фінал Vbet Кубку України-2023/2024 відбудеться 15 травня в Рівному на стадіоні «Авангард»

Сьогодні, 20 лютого в столичному Будинку футболу відбулося засідання В...

02.11.2023 18:53

Vbet Кубок України-2023/2024. 1/4 фіналу: офіційні дані

Сьогодні, 2 листопада відбулися два чвертьфінальні матчі розіграш...

25.09.2023 14:00

Vbet Кубок України-2023/2024: призначено офіційних осіб на матчі 1/8 фіналу