Олександр Бабич: «Двері до Ліги Європи для «Маріуполя» ще не зачинені»

Другим фіналістом Кубку України сезону-2019/2020 стала полтавська «Ворскла», яка в серії післяматчевих пенальті взяла гору над «Маріуполем».

— Прикро, що знову не вдалося пробитися до фіналу, — сказав головний тренер азовців Олександр Бабич у коментарі офіційному сайту УАФ. — У кубковому турнірі нічиїх не буває, а у футбольній лотереї, як ще називають серію післяматчевих пенальті, щасливий квиток дістався «Ворсклі». Я не маю претензій до підопічних щодо самовіддачі, єдине, чого забракло, так це другого забитого м’яча.

«Маріуполю» через дискваліфікацію не міг допомогти один із лідерів, Валерій Федорчук, а у другому таймі не уникли пошкоджень не менш досвідчені Сергій Яворський і Дмитро Мішньов, що також негативно позначилося на наших командних діях. Проте це футбол, у «Ворскли» теж були втрати.

Звичайно, ми дуже розчаровані. Важливо все ретельно проаналізувати, зробити правильні висновки й рухатися вперед. Двері до Ліги Європи для «Маріуполя» ще не зачинені, тільки тепер ми намагатимемося пробитися на міжнародну арену через плей-офф чемпіонату.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини