Прем’єр-ліга. «Шахтар» зіграв унічию в Маріуполі та дозволив «Динамо» зменшити відставання до 11-ти очок

У трьох матчах, якими в неділю завершився 16-й тур УПЛ, грали клуби-учасники групових турнірів єврокубків від України. Причому тільки «Динамо» зуміло сьогодні перемогти, а «Шахтар» з «Олександрією» не обійшлися без втрати очок.

До сьогоднішнього матчу «Шахтар» перемагав «Маріуполь» у 14-ти останніх зустрічах — із 19 жовтня 2013 року. Азовцям вдалося перервати цю серію після того, як гірники з аналогічним результатом завершили поєдинок Ліги чемпіонов проти «Манчестер Сіті» та вийшли на поле в не зовсім звичному складі. Зокрема, поза грою з різних причин залишилися Марлос, Кривцов, Коваленко, Додо, Алан Патрік та Мораес.

Гості швидко відкрили рахунок із пенальті, утім, господарі більше не дозволили суперникам відзначитися, а на початку другого тайму відновили рівновагу. Після подачі з флангу Болбат ледь не вразив власні ворота, змусивши Пятова витягувати м’яч з-під поперечини, а на добиванні першим опинився Путря. 1:1.

У складі «Шахтаря» в Маріуполі зіграли футболісти збірної України Пятов, Болбат, Степаненко, Коноплянка.

Певно, вплинула завантаженість на євроарені й на дії «Олександрії». Після поразки від «Вольфсбурга» підопічні Володимира Шарана сьогодні поступилися й «Десні», причому цілком за грою. У складі гостей весь матч відіграв кандидат до збірної України Паньків.

І, нарешті, «Динамо», яке минулого четверга поступилося «Мальме», зуміло реабілітуватися в поєдинку з «Олімпіком», що останнім часом демонструє суттєвий прогрес під керівництвом екс-динамівця Вісенте Гомеса.

Маючи тотальну перевагу над суперником, біло-сині в першому таймі забили лише одного разу — після подачі Де Пени з флангу й помилки голкіпера Пенькова відзначився Бєсєдін. Але невдовзі Шабанов програв мікродуель Шахабу, і рахунок став 1:1. Після перерви «олімпійці» залишилися в меншості через вилучення Кравчука, і підопічні Олексія Михайличенка вирішили долю зустрічі на свою користь завдяки голам Бєсєдіна та Де Пени.

За «Динамо» в матчі зіграли українські збірники: Бойко, Караваєв (гольовий пас), Шабанов, Миколенко (замінений на 28-й хвилині), Сидорчук, Буяльський (замінений на 88-й хвилині), Циганков, Бєсєдін (два голи, жовта картка), Шепелєв (вийшов на заміну на 74-й хвилині, гольовий пас).

«Маріуполь» — «Шахтар» — 1:1 (0:1)

Голи: Путря (49) — Тайсон (15, з пенальті).

«Олімпік» — «Динамо» — 1:3 (1:1)

Голи: Шахаб (38) — Бєсєдін (37, 79), Де Пена (87).

На 72-й хвилині вилучений Кравчук («О»).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024