Прем’єр-ліга. Упевнені перемоги «Динамо», «Зорі» й «Олександрії»

Недільні поєдинки чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги видалися доволі щедрими на голи передусім за рахунок результативної гри клубів, що представляють першу пятірку.

Київському «Динамо» здобути перемогу з великим рахунком над «Львовом» не завадило навіть вилучення в першому таймі Сергія Сидорчука. Півзахисник біло-синіх та збірної України примудрився заробити дві жовті картки до 35-ї хвилини. Утім, після кубкової звитяги в матчі із «Шахтарем» кияни, схоже, перебувають на піднесенні, що дозволило їм демонструвати впевнену гру навіть у чисельній меншості. І якщо один із героїв згаданого поєдинку проти гірників, Сидорчук, цього разу відзначився в негативному сенсі, то юний захисник «Динамо» Попов забив у другому матчі поспіль — цього разу в чемпіонаті. Причому Денис знову зробив це після кутового, щоправда, тепер уже ударом не головою, а ногою.

Що ж до львів’ян, то, схоже, чергова зміна на тренерському містку поки що не пішла їм на користь. Діями гостей на НСК «Олімпійський» керував Андрій Березовчук, тоді як Єгіше Мелікян, днями призначений в.о. головного тренера команди замість Володимира Мазяра, відбував дискваліфікацію.

У складі «Динамо» в матчі взяли участь футболісти, викликані на майбутній збір національної збірної України: Караваєв, Шабанов, Миколенко (гольовий пас), Сидорчук (червона картка), Циганков (гол).

Упевнено перемогли сьогодні й найближчі переслідувачі «Динамо». «Олександрія» обіграла «Маріуполь», завдяки чому відстань між першою п’ятіркою та рештою команд збільшилася. І хоча підопічні Володимира Шарана в першому таймі не реалізували 11-метровий (Гальчук упорався з ударом Гречишкіна), після перерви їхня перевага втілилася в забиті м’ячі, тим більше що олександрійці діяли в більшості після вилучення Бикова. Голкіпер господарів Паньків, викликаний до збірної України, провів увесь матч.

Не знижує обертів і «Зоря», яка на виїзді розгромила «Дніпро-1». Команда Дмитра Михайленка зазнала п’ятої поразки в чемпіонаті поспіль. А якщо врахувати ще й фіаско дніпрян у Кубку України, чорна смуга новачка Прем’єр-ліги виглядає ще більш сумною.

І, нарешті, в останньому поєдинку ігрового дня «Колос» поступився вдома «Олімпіку» — 1:2. Команда Вісенте Гомеса перемогла втретє поспіль та піднялася вже на сьому сходинку. Ковалівці ж програли четвертий поспіль матч чемпіонату, і потішити їх може хіба що те, що їм вдалося перервати безгольову серію, яка тривала 385 хвилин.

«Олександрія» — «Маріуполь» — 3:1 (0:0)

Голи: Безбородько (55), Ковалець (57), Корнієнко (75, автогол) — Чурко (71).

На 29-й хвилині Гречишкін («О») не реалізував пенальті.

На 32-й хвилині вилучений Биков («М»).

«Дніпро-1» — «Зоря» — 1:4 (0:2)

Голи: Коркішко (59) — Кабаєв (2), Іванісеня (22), Кочергін (73), Лєднєв (83, з пенальті).

«Динамо» — «Львів» — 4:0 (2:0)

Голи: Шапаренко (10), Циганков (30, з пенальті), Бєсєдін (82), Попов (90+1).

На 35-й хвилині вилучений Сидорчук («Д»).

«Колос» — «Олімпік» — 1:2 (0:0)

Голи: Оріховський (70) — Є. Пасіч (59), Балашов (88, з пенальті).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024