Збірна України з пляжного футболу поступилася й у третьому поєдинку Суперфіналу Євроліги-2019

У своєму останньому поєдинку групового етапу Суперфіналу Євроліги-2019 підопічні Євгена Варениці в серії пенальті поступилися збірній Туреччини.

Збірна України з пляжного футболу завершила груповий етап Суперфіналу цьогорічної Євроліги в португальському містечку Фігейра-да-Фош на четвертому місці у квартеті 2. Після поразок від Італії (4:5) та Португалії (1:3) українці поступилися й у третьому матчі — у серії пенальті збірній Туреччини.

Україна дуже невдало розпочала цей поєдинок. Уже на 5-й хвилині синьо-жовті програвали з рахунком 0:3. Після голу Дмитра Войтенка настрій у підопічних Євгена Варениці дещо покращився, але на початку другого періоду наші суперники знову збільшили розрив до трьох м'ячів.

Тільки тут наші хлопці взялися до роботи серйозно. До кінця другої 12-хвилинки Пачев, Войтенко та Щериця зрівняли рахунок — 4:4. У заключному ж періоді команди обмінялися голами, причому нашій збірній знову довелося відіграватися. Лише на останній хвилині Олег Зборовський перевів гру в овертайм. У ньому команди також забили по м'ячу, і доля двобою вирішувалася в серії пенальті. Її, на жаль, краще виконали турецькі футболісти — 3:1.

Євроліга-2019. Суперфінал. Груповий раунд. Група 2

Україна — Туреччина — 6:6, по пенальті — 1:3

Голи: Войтенко (9, 21), Пачев (16), Щериця (23), Зборовський (36), Неруш (39) — Туркмен (2, 13), Терзіоглу (5, 5, 27), Кескін (38).

Україна: Сидоренко, Неруш, Медвідь, Пачев, Зборовський, Макеєв, Глуцький, Войток, Войтенко, Щериця.

Туреччина: Тюрхан, Асламачі, Анзафліоглу, Єсілірмак, Туркмен, Терзіоглу, Демір, Кескін, Деніз, Сеїт, Гюльба.

Попереджений: Терзіоглу (23).

В іншому матчі нашої групи Португалія здолала Італію з рахунком 8:6 і стала переможцем квартету 2.

Підсумкова турнірна таблиця

# Команди І  В ВО  В (пен.)  П  ПО  П (пен.)  М  О
1  Португалія  3 3 0 0 0 0 0  20—12  9
2  Італія  3 2 0 0 1 0 0  18—14  6
3  Туреччина 3 0 0 1 2 0 0   13—22   1
4  Україна 3 0 0 0 2 0 1  11—14  0

У вирішальному поєдинку Суперфіналу Євроліги-2019 зустрінуться Португалія і Росія. Третє місце розіграють Іспанія та Італія. Збірна України побореться за 7-ме місце з командою Швейцарії. Початок зустрічі о 14.45.

11.04.2024 10:00

Збірна України з пляжного футболу піднялася на одну сходинку у світовому рейтингу

Всесвітня організація пляжного футболу (BSWW) оновила рейтинг чоловічи...

14.03.2024 12:00