Збірна України з пляжного футболу поступилася італійцям у першому матчі Суперфіналу Євроліги-2019

У своєму першому матчі в Суперфіналі цьогорічної Євроліги збірна України з пляжного футболу програла італійцям.

Підопічні Євгена Варениці в стартовому матчі у групі 2 поступилися минулорічному переможцю Євроліги.

Поєдинок розпочався досить оптимістично для синьо-жовтих. Уже на 16-й секунді Костянтин Макеєв відкрив рахунок. Однак на початку другої 12-хвилинки наша команда вже поступалася — 1:3. Хет-трик Еммануеле Зурло поставив українців у скрутне становище.

Утім, влучний удар Юрія Щериці відновив надії прихильників збірної України. А ще за сім хвилин Дмитро Войтенко встановив остаточний рахунок другого періоду — 3:3.

У третьому періоді Франческо Корозініті вивів італійців уперед, однак автогол Даріо Рамаччіотті знов зрівняв шанси. На жаль, за чотири секунди до завершення основного часу італійці забили вирішальний м'яч.

4:5 — прикра поразка збірної України.

Євроліга-2019. Суперфінал. Груповий раунд. Група 2

Італія — Україна — 5:4

Голи: Зурло (6, 13, 14), Корозініті (32), Пальмачі (36) — Макеєв (1), Щериця (15), Войтенко (22), Рамаччіотті (35, автогол).

Італія: Дель Местре, Карпіта, Корозініті, Джентілін, Марінай, Рамаччіотті, Ск'якка, К'яваро, Зурло, Пальмачі, Фрайнетті.

Україна: Сидоренко, Неруш, Медвідь, Пачев, Зборовський, Макеєв, Глуцький, Войток, Войтенко, Щериця.