Збірна України з пляжного футболу поступилася й у другому матчі Суперфіналу Євроліги-2019

У другому поєдинку Суперфіналу Євроліги-2019 збірна України з пляжного футболу програла збірній Португалії.

Після поразки у стартовому матчі Суперфіналу Євроліги-2019 від італійців (4:5) підопічні Євгена Варениці, щоб зберегти бодай теоретичні шанси на вихід до фіналу турніру, мали сьогодні перемагати португальців.

У поєдинку в містечку Фігейра-да-Фош синьо-жовті зуміли відкрити рахунок на 8-й хвилині. Це зробив Юрій Щериця. Однак радість українців тривала дуже недовго. Уже в наступній атаці суперник завдяки удару Маджера зрівняв рахунок.

Усі подальші атаки нашої команди виявилися марними. А от португальці забили по м'ячу в другому та третьому періодах. Це зробили Бернарду Мартінш та Джордан. У підсумку 1:3 — друга поспіль поразка збірної України.

В іншому поєдинку в групі 2 Італія легко перемогла Туреччину — 7:2. Таким чином, у нашому квартеті лідирують італійці та португальці, які мають у своєму активі по шість очок і абсолютно однакову різницю м'ячів. Збірна України посідає третю сходинку. Як і команда Туреччини, набраних очок вона не має.

Завтра підопічні Євгена Варениці зіграють свій останній матч у групі 2 — проти Туреччини.