Прем’єр-ліга. «Шахтар» упевнено розібрався з «Олімпіком», «Динамо» зіграло внічию із «Зорею»

Сьогодні двома матчами завершився 6-й тур Прем’єр-ліги, який став останнім перед перервою на матчі збірних.

«Олімпік», який тиждень тому відібрав очки в «Динамо», цього разу нічого не зумів протиставити потужному тиску «Шахтаря». Хоча, треба віддати належне підопічним Ігоря Климовського, навіть незважаючи на швидкий пропущений гол, майже весь перший тайм вони виглядали досить пристойно, навіть намагаючись вести контргру. Але другий м’яч гірників наприкінці першої 45-хвилинки остаточно вбив інтригу в поєдинку.

Загалом зустріч двох донецьких клубів стала бенефісом Жуніора Мораеса. Форвард збірної України двічі забив сам, після флангових прострілів Ісмаїлі та Болбата, а також двічі асистував партнерам — Соломону та Марлосу.

У матчі взяли участь футболісти «Шахтаря», які викликані на вересневий збір національної команди України: Пятов, Болбат (гольовий пас), Кривцов (замінений на 68-й хвилині), Матвієнко, Степаненко (замінений на 62-й хвилині), Марлос (гол, жовта картка), Мораес (два голи, дві гольові передачі), Коваленко (вийшов на заміну на 62-й хвилині).

Матч між «Зорею» та «Динамо» вийшов більш напруженим. Кияни вели в рахунку з різницею у два м’ячі після того, як Де Пена спочатку віддав гольову передачу на Родрігеса, а потім забив сам з пасу Буяльського. Але моменти регулярно створювала й «Зоря». Удар Хомченовського Бойко парирував ногами, але незадовго до перерви й він не допоміг біло-синім. Один колишній динамівець, Михайліченко, потужно приклався до м’ячу здалеку, а другий, Громов, виявився першим на добиванні. 1:2.

У другому таймі динамівці мали шанс збільшити рахунок, коли Циганков влучив зі штрафного в поперечину. Але натомість забила «Зоря». Після кутового захисник господарів Абу Ханна оформив видовищний гол, завдавши удару через себе. 2:2. Як не дивно, в останні хвилині більш активними виглядали саме луганці, які ще минулого четверга проводили поєдинок Ліги Європи з «Еспаньйолом».

За «Динамо» грали футболісти, які вже завтра прибудуть до розташування національної збірної України: Бойко, Миколенко, Бурда (жовта картка), Буяльський (гольовий пас), Циганков, Караваєв (вийшов на заміну на 73-й хвилині).

«Олімпік» — «Шахтар» — 0:4 (0:2)

Голи: Мораес (13, 80), Соломон (45+3), Марлос (60).

«Зоря» — «Динамо» — 2:2 (1:2)

Голи: Громов (42), Абу Ханна (82) — Родрігес (18), Де Пена (36).

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32

Призначено офіційних осіб на перенесений матч 10-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітети Української асоціації футболу призначили офіційних осіб ...

17.04.2024 12:00

Призначення арбітрів на матчі 25-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 відбулося за допомогою жеребкування

У Будинку футболу голова Комітету професіонального футболу УАФ Олег Лу...

16.04.2024 16:48

Призначено офіційних осіб на перенесені матчі 15-го та 16-го турів Vbet Ліги-2023/2024