Favbet Ліга. Дебютанти елітного дивізіону обійшлися без поразок

Сьогодні відбулися два поєдинки 4-го туру Favbet Ліги. «Дніпро-1» та «Колос», які проводять перший сезон серед елітних клубів країни, здобули виїзні нічиї відповідно в Полтаві й Чернігові та продовжили своє перебування в першій шістці турнірної таблиці.

Підопічні Дмитра Михайленка вийшли у значно зміненому в порівнянні з попередніми матчами складі. Зокрема, у ньому були відсутні чемпіони світу серед збірних U-20 Супряга й Булеца. Керманич дніпрян пояснив ротацію необхідністю перезавантаження після поразки в минулому турі від «Десни» та травмами гравців.

І цього разу футболісти «Дніпра-1» заслужили позитивну оцінку своїх дій від тренера. Поєдинок проходив досить жваво, а обидва голи відбулися на початку другого тайму. У результативній комбінації гостей безпосередню участь узяли екс-гравці «Ворскли». Капітан дніпрян Кравченко, який проводив лише другий матч після тривалої відсутності через травму (перший — у «старті»), перехопив м’яч у середині поля та розпочав атаку, яку влучним ударом головою завершив Чичиков. Полтавці забили у відповідь за чотири хвилини: Коломоєць звільнився від опіки Папа та скористався передачею Пердути. 1:1.

Олексій Чичиков засмутив свою колишню команду. Фото scdnipro1.com.ua

Наприкінці зустрічі Кравченко отримав пряму червону картку після короткого монологу на адресу рефері, тож на досвідченого виконавця чекає новий перепочинок від гри.

«Колос», який, як і «Дніпро-1», тиждень тому вперше програв у рамках Favbet Ліги, цього разу встояв у Чернігові. У першому таймі гостям лише дивом вдалося зберегти свої ворота недоторканими. Артем Фаворов пробивав головою з кількох метрів, але голкіпер «Колоса» Яшков зреагував, а Філіппов, який атакував другим темпом, на добиванні влучив у поперечину. Після перерви Яшков здійснив ще декілька видатних сейвів. У підсумку — безгольова нічия, і «Десна» з «Колосом» відсунули на п’яте місце «Динамо», яке свій матч 4-го туру з «Маріуполем» проведе наприкінці вересня.