Favbet Ліга: перші поразки «Дніпра-1» та «Колоса», нічия «Маріуполя» у Львові

Сьогодні трьома поєдинками завершився третій тур чемпіонату України, за підсумками якого не залишилося команд без забитих голів.

«Дніпро-1», незважаючи на вихід у «старті» чемпіонів світу U-20 Сафронова, Супряги й Булеци, а також повернення після травми досвідченого Кравченка, який з’явився на полі у другому таймі, не зумів здобути залікові бали в рідних стінах. Найреальнійший момент у господарів упустив Булеца, який у першій половині зустрічі пробив у стійку, хоча ворота були порожніми. У другій 45-хвилинці «Десна» додала і врешті-решт забила. Спочатку Дегтярьов одним ударом перевірив обидві стійки, а потім на 67-й хвилині Філіппов пробив Кащука пострілом із меж штрафного.

Першої поразки в новому сезоні зазнав і інший новачок Favbet Ліги — «Колос». Підопічні Руслана Костишина після двох перемог поспіль поступилися «Зорі», яка повернулася з Болгарії, де проводила поєдинок Ліги Європи із софійським ЦСКА. Напередодні матчу-відповіді Віктор Скрипник вирішив дати відпочити деяким підопічним — Тимчик й Абу Ханна вийшли на заміну, а Луньов, Будківський та Юрченко ігрового часу взагалі не отримали.

У першому таймі команди помірялися майстерністю у виконанні штрафних, і якщо ковалівець Гавриш влучив у стійку, то луганець Лєднєв метрів із 30-ти переграв голкіпера господарів Яшкова. «Колос» відігрався завдяки голу сина головного тренера Дениса Костишина, однак до перерви «Зоря» знову вийшла вперед. Спершу Лєднєв влучив у стійку, а вже в доданий арбітром час Русин використав скидку Каменюки й забив свій перший м'яч за чорно-білих. На початку другого тайму орендований у «Динамо» форвард ще й віддав результативну передачу на Кабаєва в епізоді з третім голом, який стався після помилки Яшкова. У підсумку «Зоря» під керівництвом Скрипника не програє вже шість матчів поспіль.

Інший єврокубковий боєць задовольнився нічиєю у Львові. Ідеться про «Маріуполь», який тримав у голові другу серію дуелі з голландським АЗ. Олександр Бабич у порівнянні з поєдинком Ліги Європи випустив у «старті» лише Федорчука, Чеха та Вакулу. Не найсильніший склад суперника дозволив аутсайдеру чемпіонату, «Карпатам», здобути прем’єрне очко та забити перший м'яч у сезоні.

Команди обмінялися голами в середині першого тайму. Спершу маріуполець Корнієнко віддав класний довгий пас на Топалова, який у ближньому бою переграв Підківку. А потім «Карпати» відповіли дебютним голом хорвата Войковіча, який у дотик замкнув закидання від Гуцуляка. У другому таймі «Маріуполь» тиснув і навіть отримав чисельну перевагу після вилучення Кльоца, але вирвати перемогу не зумів. Зазначимо, що третій поспіль поєдинок між львів’янами та азовцями завершується нічиєю — 1:1.