Ліга Європи: луганська «Зоря» везе із Софії результативну нічию

У першому матчі проти софійського ЦСКА команда Віктора Скрипника досягла дуже непоганого результату для виходу до плей-офф раунду Ліги Європи.

У першому поєдинку третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи в Софії на стадіоні «Васил Левський» зійшлися місцевий ЦСКА та луганська «Зоря».

Українці непогано розпочали гру, більше контролювали м'яч, однак, на жаль, пропустили швидку контратаку. На 13-й хвилині Евандро відгукнувся на флангову передачу і влучно пробив у верхній кут воріт Шевченка.

Після цього на полі точилася рівна боротьба, і здавалося, що на перерву команди підуть за мінімальної переваги ЦСКА. Однак на останній хвилині тайму у штрафний майданчик господарів увірвався Михайліченко, прострільну передачу якого захисник перервав рукою. Пенальті бездоганно виконав Юрченко — 1:1.

У другому таймі наша команда вирішила зіграти від оборони, і це підопічним Віктора Скрипника вдалося зробити без особливих проблем. Обидва суперники часто фолили, а от конструктивних дій було небагато. Відзначимо дебют за «Зорю» екс-гравця «Динамо» Русина, який вийшов на заміну на 65-й хвилині. Утім, результативними діями він також не відзначився.

У підсумку 1:1 — результативна нічия луганців на виїзді, яка дає їм непогані шанси на загальний успіх.

Ліга Європи. 3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

ЦСКА (Болгарія) — «Зоря» (Україна) — 1:1 (1:1)

Голи: Евандро (13) — Юрченко (45+1, пен.).

ЦСКА: Черняускас, Жеферсон (Соломон-Отабор, 78), Евандро (Кері, 82), Занєв (к), Малінов, Бікел, Туріцов (Фабріні, 62), Родрігеш, Сове, Томаш, Альбентоса.

Запасні: Бузатто, Уотт, Антов, Галабов.

Тренер: Любомир Петрович.

«Зоря»: Шевченко (к), Кочергін, Хомченовський, Будківський, Михайліченко, Тимчик, Вернидуб, Луньов (Лєднєв, 65), Абу Ханна, Іванісеня (Арвеладзе, 70), Юрченко (Русин, 65).

Запасні: Василь, Кабаєв, Каменюка, Чеберко.

Тренер: Віктор Скрипник.

Арбітр: Сандро Шерер (Швейцарія).

Попереджені: Бікел (33), Малінов (41), Фабріні (75) — Тимчик (61), Абу Ханна (73).

8 серпня. Софія. Стадіон «Васил Левський».

Матч-відповідь відбудеться 15 серпня в Запоріжжі.

15.03.2024 14:17

Ліга Європи. Визначився суперник «Бенфіки» Анатолія Трубіна у чвертьфіналі

Сьогодні відбулося жеребкування чвертьфіналів та півфіналів Ліги Європ...

23.02.2024 13:20

Ліга Європи. «Бенфіка» Анатолія Трубіна дізналася свого суперника в 1/8 фіналу турніру

Сьогодні відбулося жеребкування 1/8 фіналу Ліги Європи-2023/2024, в як...

22.02.2024 23:59

Ліга Європи. «Шахтар» програв «Марселю» й завершив єврокубковий сезон для України

Донецький «Шахтар» у матчі-відповіді стикового раунду Ліги...

15.02.2024 21:45