WU-16: у своєму останньому матчі на Турнірі розвитку УЄФА дівоча збірна України в серії пенальті поступилася команді Литви

В останньому поєдинку на Турнірі розвитку УЄФА у Фінляндії підопічні Сергія Сапронова поступилися в серії пенальті своїм литовським одноліткам.

Після двох поразок від команд Фінляндії (1:2) та Швейцарії (0:1) дівоча збірна України WU-16 не змогла здобути перемогу й у останньому матчі на Турнірі розвитку УЄФА.

Головний тренер синьо-жовтих Сергій Сапронов знову докорінно змінив склад нашої команди, прагнучи підсилити її гру. І після першого тайму, який завершився нульовою нічиєю, на 78-й хвилині українки таки вийшли вперед відзначилася Інна Глущенко. Однак у компенсований час збірна Литви зрівняла рахунок 1:1. Переможець матчу визначився в серії пенальти. На жаль, 11-метрові краще виконали наші суперниці 4:2.

Турнір розвитку УЄФА

Україна (WU-16) — Литва (WU-16) — 1:1 (по пен. — 2:4)

Голи: Глущенко (78) — (80+1).

Україна (стартовий склад): Дуднік, Кошева, Кисляк, Каверзіна, Геник, Іванченко (к), Городецька, Талеб, Дружченко, Мироненко, Ображій.

Таким чином, на змаганнях у Фінляндії українки посіли останнє місце. Литва фінішувала третьою. Переможцем турніру стала збірна Фінляндії WU-16, яка в очному протистоянні здолала Швейцарію WU-16 з рахунком 2:1.

16.04.2024 14:00

Сергій Сапронов: «Користь Турніру розвитку УЄФА — у його інформативності»

Із 17-го до 22 квітня в Боснії і Герцеговині пройде Турнір розвитку УЄ...

24.03.2024 11:05

Сергій Сапронов: «У вирішальному матчі не обійшлося без недооцінки суперниць»

Із Нідерландів повернулася дівоча збірна України WU-17, яка взяла учас...

13.03.2024 14:20

Сергій Сапронов: «Наше завдання в Нідерландах — зберегти прописку в Лізі А»