Дівоча збірна України WU-16 поступилася й у другому матчі Турніру розвитку УЄФА у Фінляндії

У своєму другому поєдинку на Турнірі розвитку УЄФА, що проходить у Фінляндії, підопічні Сергія Сапронова програли дівочій збірній Швейцарії WU-16.

Після поразки від фінської збірної (1:2) головний тренер української команди WU-16 значною мірою змінив стартовий склад. На матч проти швейцарських суперниць із перших хвилин вийшли відразу шість нових гравців.

Однак здобути перемогу це не допомогло. Синьо-жовті поступилися з рахунком 0:1. Єдиний м'яч у суперниць на 11-й хвилині забила Джемайлі, а от усі спроби відзначитися українок виявилися марними.

Турнір розвитку УЄФА

Швейцарія (WU-16) — Україна (WU-16) — 1:0 (1:0)

Гол: Джемайлі (11).

Україна: Келюшик, Христюк (к) (Іванченко, 53), Кисляк (Глущенко, 64), Геник, Городецька (Мущенська, 64), Ольхова, Тян, Котик, Талеб (Ображій, 64), Дружченко (Семків, 64), Кухаренко (Каверзіна, 75)

В іншому поєдинку сьогоднішнього ігрового дня збірна Фінляндії WU-16 декласувала збірну Литви WU-16 з рахунком 7:0. Таким чином, після двох турів Турніру розвитку УЄФА українські дівчата не мають в активі жодного очка і займають третє місце. Лідирує фінська команда (6 очок), друга — Швейцарія (3 очки), аутсайдер — Литва (0 очок). Останній поєдинок на цих змаганнях юні українки проведуть 17 травня проти Литви (початок — о 10.00 за київським часом).

25.04.2024 16:00

Сергій Сапронов: «Сумнівний пенальті не вибив нас із колії»

Дівоча збірна України WU-16 повернулася з Боснії і Герцеговини, де ста...

16.04.2024 14:00

Сергій Сапронов: «Користь Турніру розвитку УЄФА — у його інформативності»

Із 17-го до 22 квітня в Боснії і Герцеговині пройде Турнір розвитку УЄ...

24.03.2024 11:05

Сергій Сапронов: «У вирішальному матчі не обійшлося без недооцінки суперниць»