Дівоча збірна України WU-16 розпочала Турнір розвитку УЄФА у Фінляндії з поразки від господарок

13 травня дівоча збірна України WU-16, складена з гравців 2003—2004 років народження, невдало стартувала на турнірі у Фінляндії.

Підопічні Сергія Сапронова з поразки розпочали міні-турнір, який входить до Програми розвитку УЄФА й у якому, окрім нашої команди, беруть участь збірні Фінляндії, Швейцарії та Литви.

У стартовому поєдинку на «Еріккіла Арені» біля Гельсінкі українки зустрічалися з господарками змагань. Перший тайм наші дівчата провели більш вдало, ніж їхні суперниці. Уже на 10-й хвилині удар Інни Глущенко вивів синьо-жовтих уперед. Однак друга половина гри залишилася за фінками.

На 57-й хвилині півзахисник Енні Хуттунен зрівняла рахунок. А коли вже здавалося, що поєдинок завершиться внічию, вона оформила дубль й принесла Фінляндії перемогу.

Турнір розвитку УЄФА

Фінляндія (WU-16) — Україна (WU-16) — 2:1 (0:1)

Голи: Хуттунен (57, 80+3) — Глущенко (10).

Україна: Келюшик, Семків (Кухаренко, 59), Каверзіна (Ображій, 41), Іванченко, Христюк (к), Котик, Тян, Ольхова, Мироненко (Кошева, 59), Мущенська (Дружченко, 80), Глущенко.

В іншому поєдинку 1-го туру Швейцарія здолала Литву з рахунком 3:2. У наступному матчі турніру українські дівчата зустрінуться з командою Швейцарії. Зустріч відбудеться 15 травня (початок — о 13.00 за київським часом).

25.04.2024 16:00

Сергій Сапронов: «Сумнівний пенальті не вибив нас із колії»

Дівоча збірна України WU-16 повернулася з Боснії і Герцеговини, де ста...

16.04.2024 14:00

Сергій Сапронов: «Користь Турніру розвитку УЄФА — у його інформативності»

Із 17-го до 22 квітня в Боснії і Герцеговині пройде Турнір розвитку УЄ...

24.03.2024 11:05

Сергій Сапронов: «У вирішальному матчі не обійшлося без недооцінки суперниць»