Віталій Одегов: «У Харкові під час збору працюватимемо над тактикою й чекатимемо на жеребкування Євро»

Головний тренер юнацької збірної України з футзалу U-19 Віталій Одегов оцінив виступ своїх підопічних на міжнародному турнірі в Італії.

У рамках Torneo Delle Nazioni-2019 синьо-жовті зустрілися зі збірними Іспанії (2:6), Італії (1:4) та Словенії (3:0), у підсумку посівши третє місце. Після повернення додому наставник української команди Віталій Одегов підбив підсумки змагань.

Чи вдалося збірній України виконати свої завдання на турнірі?

— Змагання пройшли в нормальних робочих умовах, ми провели заплановані матчі. Результат не стояв на першому місці. До команди були залучені нові люди, яких хотілося випробувати. У принципі, склад був експериментальним. Ми виконали все, що було заплановано.

Як оціните роботу своїх підопічних на тлі сильних суперників?

— Такі команди є свого роду лакмусовим папірцем. У матчах із сильними опонентами завжди проявляються існуючі недоліки, одразу стає зрозумілим, над чим слід працювати, аби стати сильнішими.

Ви взяли на турнір одразу 16-х футзалістів. Чи вдалося переглянути їх усіх?

— Так, усі отримали приблизно однакову кількість ігрової практики, провели плюс-мінус тайм. Воротарі відіграли по півтора тайма, мінялися незалежно від результату. Польові гравці провели мінімум один матч, а деякі — півтора-два поєдинки. Персонально когось відзначати не стану.

Наступний збір відбудеться наприкінці травня. Які плани в команди на цей період?

— Хлопці прибудуть до розташування збірної в кінці сезону, перед відпусткою. Будемо відпрацьовувати ряд тактичних елементів. Міжнародних спарингів не буде — збір пройде в Україні, у Харкові. Проведемо ігри проти однієї з команд першої ліги або чемпіонату міста. Далі будемо з нетерпінням очікувати жеребкування фінальної стадії Євро-2019, аби швидше розпочати підготовку до суперників.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини