Юнацька збірна України з футзалу вдруге поступилася на турнірі в Італії

У другому матчі Torneo Delle Nazioni-2019 підопічні Віталія Одегова поступилися господарям з Італії.

У рамках підготовки до Євро-2019 юнацька збірна України з футзалу U-19 продовжує виступ на міжнародному турнірі. На жаль, після поразки від Іспанії наша команда поступилася й Італії.

Суперники вийшли вперед уже на 1-й хвилині матчу, а ближче до завершення тайму подвоїли свою перевагу. Владиславу Завертаному з «Урагану-2-КФВ» вдалося розмочити рахунок, однак у другій 20-хвилинці італійці забили ще двічі.

Наступний матч у рамках міжнародного турніру українці розпочнуть у понеділок о 18.00 за Києвом. Суперником нашої команди буде збірна Словенії.

Torneo Delle Nazioni-2019

Італія (U-19) — Україна (U-19) — 4:1 (2:1)

Голи: К. Пероні (1), Подда (15), Пальмегіані (31), А. Пероні (35) — Завертаний (16).

Україна: Гуйван — Завертаний, Сехов, Нагорний, Бланк — Сорокін, Волков, Масевич, Квасній, Литвиненко, Негела, Сенюк, Музиченко, Британ, Козлов, Щипчик.

Нагадаємо, що наприкінці березня завершилися поєдинки основного раунду відбору до континентальної першості. Одним із переможців груп стала юнацька збірна України, яка фінішувала вище Бельгії, Румунії та Македонії.

Фінальна частина Євро-2019 (U-19) проходитиме 8—14 вересня в латвійській Ризі. Під час жеребкування 7 червня вісім команд будуть розділені на дві групи, по дві кращі з них потраплять до півфіналів. Суперниками збірної України можуть стати команди Польщі, Голландії, Португалії, Іспанії, Росії, Хорватії та господарі турніру — латвійці.

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05