Юнацька збірна України з футзалу в першому матчі міжнародного турніру поступилася команді Іспанії

Підопічні Віталія Одегова розпочали виступ на Torneo Delle Nazioni-2019 із поразки від команди Іспанії.

На змаганнях в Італії синьо-жовті стартували поєдинком проти однієї з найсильніших команд Європи. Як говорив напередодні наставник нашої команди, йому цікаво побачити рівень своїх підопічних саме у протистоянні з іспанцями.

Збірна України зусиллями Дениса Бланка з «ІнБева» відкрила рахунок на старті зустрічі, однак у другій половині першого тайму піренейці забили три м’ячі. Наступна 20-хвилинка також завершилася з рахунком 3:1 на користь суперників, а ще один гол у складі синьо-жовтих оформив також Бланк.

Наступний матч у рамках міжнародного турніру українці розпочнуть завтра о 21.00 за Києвом. Суперником нашої команди буде збірна Італії.

Torneo Delle Nazioni-2019

Україна (U-19) — Іспанія (U-19) — 2:6 (1:3)

Голи: Бланк (2, 35) — Рівера (12, 32), Аль-Лал (12), Антоніо (17), Редондо (25), Нагорний (38, автогол).

Україна: Козлов — Нагорний, Бланк, Завертаний, Сорокін — Масевич, Сенюк, Меденець, Британ, Волков, Сехов, Квасній, Музиченко, Негела, Гуйван, Щипчик.

Нагадаємо, що наприкінці березня завершилися поєдинки основного раунду відбору до континентальної першості. Одним із переможців груп стала юнацька збірна України, яка фінішувала вище Бельгії, Румунії та Македонії.

Фінальна частина Євро-2019 (U-19) проходитиме 8—14 вересня в латвійській Ризі. Під час жеребкування 7 червня вісім команд будуть розділені на дві групи, по дві кращі з них потраплять до півфіналів. Суперниками збірної України можуть стати команди Польщі, Голландії, Португалії, Іспанії, Росії, Хорватії та господарі турніру — латвійці.

21.04.2024 16:43

Юнацька збірна України з футзалу вдруге перемогла команду Угорщини

У межах підготовки до відбору Євро-2025 (U-19) із футзалу юнацька збір...

20.04.2024 19:59

Юнацька збірна України з футзалу в товариському матчі здолала команду Угорщини

11.04.2024 16:00

Визначився склад юнацької збірної України з футзалу на матчі з командою Угорщини

Оновлена юнацька збірна України з футзалу продовжить підготовку до поє...

28.03.2024 10:05