Олександр Косенко: «У першому матчі в Чехії дали можливість зіграти всім виконавцям, а у другому відштовхувалися від побаченого»

Минулого тижня збірна України з футзалу провела два виїзні спаринги проти чехів. У першому матчі українці поступилися — 0:4, а у другому взяли реванш — 4:2. Після повернення додому наставник нашої команди Олександр Косенко прокоментував результат поєдинків, а також розповів про майбутні плани колективу.

Ви говорили, що хочете перевірити у спарингах молодих гравців. Чи вдалося їм себе проявити?

— Деякими футзалістами я задоволений, деякі зіграли слабше, ніж вони можуть. У цілому поставлене завдання ми виконали, подивилися на гравців. На основі цього будемо визначати, на кого розраховувати в майбутньому.

Виділите когось із виконавців?

— Чесно кажучи, не хотілося б. Нехай хлопці продовжують працювати, тренуватися. Тим паче, це були товариські матчі.

Як загалом оціните дії команди в обох спарингах?

— У першому поєдинку ми дали можливість зіграти всім, а в наступному вже відштовхувалися від побаченого. Наша гра у другому матчі була ціліснішою. Треба врахувати, що ми вперше зібралися в такому складі, тому в стартовому поєдинку було багато недоліків. Розібравши цей спаринг, у другому ми діяли більш злагоджено.

Що відзначите у збірної Чехії по цих зустрічах?

— Гарна команда, зіграна, мені сподобалася. Чеські футзалісти вже давно виступають разом, взаєморозуміння в них на дуже високому рівні. Вони досить добре працюють із м’ячем і в силовому плані. Щоправда, у команді вже багато вікових гравців, тому попереду на неї чекає зміна поколінь.

Чи є інформація щодо наступних спаринг-партнерів збірної України?

— На початку квітня ми зіграємо з Хорватією, а стосовно наступних матчів ведуться переговори.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини