Збірна України з футзалу в товариському матчі взяла реванш у Чехії

У рамках підготовки до основного раунду відбору до ЧС-2020 синьо-жовті на виїзді обіграли команду Чехії.

Якщо в першому спарингу наші футзалісти поступилися з рахунком 0:4, то сьогодні взяли реванш. Зазначимо, що цього разу матч проходив у місті Кутна Гора.

На 5-й хвилині зустрічі Україну вивів уперед Петро Шотурма з «Продексіму», реалізувавши «побачення» з голкіпером, а за 10 хвилин ударом зі своєї половини майданчика перевагу гостей подвоїв Сергій Малишко з білоруського «БЧ».

У другому таймі зі штрафного відзначився гравець «Урагану» Микола Микитюк, на що чехи відповіли двома голами. Кінцівка поєдинку вийшла напруженою, осікільки обидві команди мали по п'ять фолів. Остаточний рахунок на останній хвилині встановив Олександр Педяш зі столичного «ХІТу», відправивши м'яч у порожні ворота чехів.

Завтра вітчизняні футзалісти повернуться додому. Як заявив головний тренер команди Олександр Косенко, перемовини щодо майбутніх спарингів ведуться.

Товариський матч національних збірних із футзалу

Чехія — Україна — 2:4 (0:2)

Голи: Сайдлер (33), Внук (37) — Шотурма (5), Малишко (15), Микитюк (22), Педяш (40).

Чехія: Вахала — Яновскі, Сайдлер, Внук, Решетар — Коуделка, Заруба, Словачек, Чупак, Кріванек, Холи, Ковач, Мареш, Герчак.

Україна: Савенко — Фаренюк, Микитюк, Шотурма, Радевич — Педяш, Малишко, Салтанов, Поночовний, Легендзевич, Єрьомін, Зварич, Корсун, Литвиненко.

Попереджений: Фаренюк (12).

Нагадаємо, що збірна України одразу потрапила до основного раунду відбору до ЧС-2020. Поєдинки цієї стадії відбудуться 22—27 жовтня на території нашої країни. Суперниками синьо-жовтих будуть Словенія та дві команди з попереднього раунду. За регламентом до еліт-раунду проб'ються перші та другі збірні квартетів.

19.04.2024 10:00

ЧС-2024 з футзалу: жеребкування фінального турніру заплановане на 26 травня

Федерація футболу Узбекистану повідомила, що жеребкування фінальн...

18.04.2024 11:00

ЧС-2024 з футзалу: визначилися потенційні суперники збірної України

Стали відомі ще шість учасників фінального турніру чемпіонату світу з...

16.04.2024 18:48

Збірна України з футзалу завершила турнір у Литві нічиєю з командою Франції

Сьогодні, 16 квітня збірна України з футзалу завершила виступ на міжна...

15.04.2024 20:14

Олександр Косенко: «Дуже корисна гра, і ми моментами мали доволі непоганий вигляд»

Головний тренер збірної України з футзалу Олександр Косенко прокоменту...