ЧС-2020 з футзалу: підсумки жеребкування для збірної України у другому раунді кваліфікації

У швейцарському Ньйоні відбулася церемонія жеребкування перших двох етапів відбору до чемпіонату світу з футзалу 2020 року в європейській зоні.

Кваліфікація світової першості в зоні УЄФА складатиметься з чотирьох стадій: попереднього раунду, основного раунду, еліт-раунду та плей-офф. Збірна України завдяки п’ятій позиції в рейтингу потрапила відразу до другого етапу.

Згідно з жеребкуванням основного раунду, синьо-жовті виступатимуть у групі 2, де точно зіграють із командою Словенії. Також до цього квартету потраплять переможець групи С попереднього раунду (Македонія, Албанія, Греція, Сан-Марино) та збірна, яка посяде друге місце у групі В попереднього раунду (Білорусь, Норвегія, Косово, Андорра).

Попередній раунд

Група А: Латвія, Англія, Кіпр, Гібралтар.

Група В: Білорусь, Норвегія, Косово, Андорра.

Група С: Македонія, Албанія, Греція, Сан-Марино.

Група D: Грузія, Данія, Німеччина, Ізраїль.

Група Е: Бельгія, Швеція, Вірменія, Мальта.

Група F: Боснія і Герцеговина, Туреччина, Швейцарія, Шотландія.

Група G: Голландія, Чорногорія, Болгарія, Естонія.

Група Н: Фінляндія, Молдова, Уельс, Північна Ірландія.

Основний раунд

Група 1: Іспанія, Польща, переможець групи D, друга команда групи Н.

Група 2: Україна, Словенія, переможець групи С, друга команда групи В.

Група 3: Азербайджан, Словаччина, переможець групи H, друга команда групи G.

Група 4: Італія, Угорщина, переможець групи B, друга команда групи А.

Група 5: Казахстан, Румунія, переможець групи G, друга команда групи С.

Група 6: Сербія, Франція, переможець групи Е, друга команда групи F.

Група 7: Росія, Хорватія, переможець групи F, друга команда групи Е.

Група 8: Португалія, Чехія, переможець групи А, друга команда групи D.

Матчі попередньої стадії пройдуть 29 січня — 3 лютого 2019 року на майданчиках Латвії, Білорусі, Македонії, Грузії, Швеції, Боснії і Герцеговини, Болгарії та Молдови. По дві найкращі команди з кожної групи пройдуть до наступного раунду відбору.

Поєдинки основного раунду відбудуться 22—27 жовтня 2019 року в Польщі, Україні, Азербайджані, Італії, Румунії, Франції, Хорватії та Португалії. Перші та другі команди кожної із груп проб’ються до еліт-раунду.

У передостанній стадії відбору 16 збірних 7 листопада 2019 року розділять на чотири квартети, переможці яких напряму потраплять на чемпіонат світу. Поєдинки еліт-раунду відбудуться 28 січня — 2 лютого 2020 року. Команди, які посядуть у групах другі місця, вийдуть до плей-офф, в якому будуть розіграні ще дві путівки на мундіаль. Стикові матчі заплановані на 9-те та 12 квітня 2020 року.

Таким чином, шість команд європейського відбору приєднаються на чемпіонаті світу до Литви, яка прийматиме світовий форум 12 вересня — 4 жовтня 2020 року.

Додамо також, що АФК (Азія) матиме змогу відправити на ЧС-2020 п'ять команд, КАФ (Африка) — три, КОНКАКАФ (Північна і Центральна Америка) — чотири, КОНМЕБОЛ (Південна Америка) — чотири, ОФК (Океанія) — одну. Усього у світовій першості візьмуть участь 24 команди.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини