Прем’єр-ліга: вперше в історії на матчі працювала жіноча бригада арбітрів

Уперше в історії чемпіонату України на поєдинку працювала суддівська бригада, складена виключно з жінок.

У неділю в Прем’єр-лізі було зіграно два матчі, які мали «бронзовий» підтекст, оскільки в них брали участь головні претенденти на підсумкове третє місце — «Олександрія» й «Ворскла». Команда з Полтави, яка цього тижня пробилася до чвертьфіналу Кубку України, здобула перемогу з рахунком 2:0.

Цей поєдинок став історичним для чемпіонату України, оскільки на ньому працювала повністю жіноча суддівська бригада: арбітр — Катерина Монзуль, асистенти арбітра — Марина Стрілецька та Олександра Ардашева й четвертий арбітр — Анастасія Романюк. І зі своїми обов’язками вони впоралися.

Фото прес-служби ФК «Ворскла»

До речі, поєдинок, в якому «Львів» був господарем поля, відбувся в Полтаві. У першому колі полтавці приймали львів’ян на їхньому полі через підготовку свого стадіону до матчів Ліги Європи, а тепер «віддали борг».

За «Ворсклу» до 85-ї хвилини грав (потім був замінений) Владислав Кулач, який брав участь в останньому зборі національної збірної України.

Виграш дозволив полтавцям наблизитися до третьої сходинки. «Олександрія» ж, яка поки що посідає цю позицію, сьогодні не втримала перемогу в зустрічі з «Десною», пропустивши на останніх хвилинах. Команда Володимира Шарана втратила шанс наздогнати за набраними очками київське «Динамо», яке вчора поступилося «Шахтарю».