Олександр Петраков: «Зі збірною Італії ми поки що перебуваємо на різних полюсах»

Після повернення з Італії, де наймолодша юнацька збірна України U-16 (футболісти не старші 2003 року народження) програла у двох товариських матчах місцевій збірній (1:4, 0:3), головний тренер синьо-жовтих Олександр Петраков підбив підсумки цього візиту.

— Олександре Васильовичу, такою сильною була Італія, чи не найкращим чином виглядала збірна України, що програла двічі?

— З італійцями ми знаходимося на різних полюсах. Склалося враження, що ми грали проти футболістів набагато старших за нас, настільки фактурно вони виглядали. Суперник переграв нас за всіма статтями. Ця збірна Італії грає разом уже два роки, і цьому колективу, до речі, місцеві фахівці та тренери пророкують велике майбутнє.

— Невже для нас усе так сумно?

— Я ні за що не можу дорікнути своїм футболістам, вони показали все, на що здатні на даний момент, а провиною всьому — рівень нашої юнацької ліги, в якій розмірений, монотонний футбол, гравцям оборони суперник спокійно дає розігрувати м'яч... А тут весь час довелося діяти під тиском, до цього наші виконавці виявилися не готовими. Через пресинг італійців наша команда не могла зв'язати три передачі.

— У першому поєдинку у ворота збірної України арбітр поставив три пенальті...

— Після перегляду відеозапису можу констатувати, що всі 11-метрові були призначені справедливо.

— Але, напевно, не варто посипати голову попелом?

— А ніхто цього й не робить. Будемо працювати. Ці ігри, сподіваюся, і хлопців багато чому навчать. Не варто забувати, що з цієї збірною ми поки що знайомимося, а перед матчами з італійцями у нас, по суті, було лише одне повноцінне тренування.

Будемо далі шукати перспективних футболістів і, знов-таки, сподіватися на те, що ці хлопці будуть тільки додавати.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини