U-16: юнацька збірна України знову поступилася італійцям

У другому спарингу підопічні Олександра Петракова пропустили у свої ворота три м'ячі.

Сьогодні наймолодша юнацька збірна України U-16 (гравці 2003 року народження) провела другий виїзний товариський матч проти однолітків з Італії. Нагадаємо, що в першому поєдинку синьо-жовті поступилися — 1:4. Не на нашу користь виявився рахунок і цього разу.

У першому таймі господарі забили один м'яч (34-а хвилина), а після перерви закріпили свою перевагу, відзначившись на 44-й і 80+2-й хвилинах.

Товариський матч

Італія (U-16) — Україна (U-16) 3:0 (1:0)

Україна: Фастов, Роман (Булеза, 68), Боль, Мампасі, Козик (Маленков, 54), Очеретько, Попов (Демцун, 38), Антонюк (Підгурський, 41), Хлань, Шостак (Махиня, 54), Волошин (Федурко, 68).

12.05.2023 15:24

U-16: юнацька збірна України програла в другому матчі на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) про...

26.01.2019 13:29

U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України програла команді Фінляндії

В останньому поєдинку міжнародного турніру підопічні Олександра Петрак...

24.01.2019 13:37

U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України зіграла внічию з командою Литви