U-16: юнацька збірна України у спарингу поступилася команді Італії

Арбітр зустрічі призначив у ворота підопічних Олександра Петракова три 11-метрові удари...

Сьогодні наймолодша збірна України U-16 (гравці 2003 року народження) провела один із двох запланованих виїзних товариських матчів проти збірної Італії. Підсумок поєдинку виявився не на користь команди Олександра Петракова — 1:4. Варто відзначити, що арбітр зустрічі призначив у ворота синьо-жовтих три пенальті, два з яких господарі реалізували.

Свої голи італійці провели на 15-й, 32-й, 40-й і 80+4-й хвилинах (два останніх — з пенальті). М'яч престижу в українців на 59-й хвилині забив нападник «УФК-Карпати» Максим Хлань.

Товариський матч

Італія (U-16) — Україна (U-16) — 4:1 (3:0)

Україна: Друі, Боль, Булеза (Роман, 58), Маленков (Козик, 75), Мампасі, Антонюк (Хлань, 41), Очеретько, Демцун (Підгурський, 41), Попов, Волошин, Махиня (Федурко, 62).

Гол збірної України: Хлань (59).

Наступний поєдинок цих суперників відбудеться 25 жовтня (початок — о 13.00).

12.05.2023 15:24

U-16: юнацька збірна України програла в другому матчі на Турнірі розвитку УЄФА в Словаччині

Юнацька збірна України (футболісти не старші 2007 року народження) про...

26.01.2019 13:29

U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України програла команді Фінляндії

В останньому поєдинку міжнародного турніру підопічні Олександра Петрак...

24.01.2019 13:37

U-16: на Кубку розвитку юнацька збірна України зіграла внічию з командою Литви