Італія — Україна. Усе найцікавіше в день матчу

Сьогодні в Генуї на стадіоні «Луїджі Ферраріс» збірна України проведе товариський матч проти господарів — національної команди Італії (початок — о 21.45 за Києвом).

Збірна України прибула до місця проведення матчу.

Фото Олександра Гливинського

Протокол матчу.

Стартовий склад збірної Італії: 22. Доннарумма, 3. К’єлліні (к), 6. Верратті, 10. Інсіньє, 14. Жоржиньо, 15. Бірагі, 19. Бонуччі, 20. Бернардескі, 23. Барелла, 24. Флоренці, 25. К’єза.

Запасні: 1. Сірігу, 2. Піччіні, 4. Крішіто, 5. Бонавентура, 7. Пеллегріні, 11. Берарді, 13. Емерсон, 14. Фрелло, 17. Іммобіле, 18. Гальярдіні, 21. Джовінко, 26. Ачербі, 27. Тонеллі.

Стартовий склад збірної України: 12. П’ятов (к), 21. Караваєв, 20. Ракіцький, 5. Бурда, 22. Матвієнко, 16. Сидорчук, 8. Маліновський, 17. Зінченко, 11. Марлос, 10. Коноплянка, 18. Яремчук.

Запасні: 1. Бойко, 23. Лунін, 2. Бутко, 7. Ярмоленко, 9. А. Кравець, 14. В. Кравець, 4. Кривцов, 19. Макаренко, 13. Петряк, 3. Пластун, 6. Степаненко, 15. Циганков.

Збірна виїжджає на гру просто зараз.

А поки нагадаємо, як завершилися сім попередніх зустрічей італійців та українців на рівні національних збірних.

Останні приготування. Команда виїде з готелю за півгодини.

До речі, матч у Генуї стане лише третім товариським поєдинком синьо-жовтих проти «Скуадри Адзурри»

Як ми повідомляли раніше, окрім відсутності в сьогоднішньому матчі на полі Андрія Ярмоленка, який потребує додаткового відпочинку у зв'язку з тонусом привідного м'яза, у збірної України є й інші кадрові втрати.

Українські вболівальники програли італійським тіффозі — 1:2. Хоча перший тайм був за синьо-жовтими, які виграли його з рахунком 1:0, у другому таймі господарі відігралися, а на останній хвилині арбітр призначив пенальті за гру рукою. Точний удар з 11-метрової позначки й визначив результат матчу. Але головний наслідок зустрічі — дружба та взаємоповага країн і націй.

Фото nzs.si

Нагадаємо, на сьогоднішньому матчі працюватиме бригада арбітрів зі Словенії.

Тим часом на полі неподалік стадіону «Луїджі Ферраріс» українські та італійські вболівальники розпочали свій товариський матч.

Під час матчу представники української громади на трибуні стадіону «Луїджі Ферраріс» будуть тримати банер. На ньому зображено обриси мосту Моранді й напис «Генуя в серці громади України». На 43-й хвилині футболісти самі зупинять гру (без свистка рефері) на одну хвилину в пам'ять про 43 жертви трагедії.

Фото прес-служби ФФУ

Місто Генуя в день матчу живе футболом...

Місце зустрічі збірних Італії й України — стадіон «Луїджі Ферраріс».

Команда на прогулянці...

Українська роздягальня. Форма розкладена й чекає гравців.

На газоні помітні залисини, особливо на флангах, вибита трава, поле помітно нерівне, горбкувате.

На стадіоні «Луїджі Ферраріс» іде підготовка трави до матчу. Газон підсипають та рівняють.

Зауважимо, що серед футболістів, яких Андрій Шевченко запросив на жовтневий тренувальний збір, є тільки три виконавці, що мають досвід боротьби зі «Скуадрою Адзуррою». Щоправда, на жаль, негативний.

На даний момент на гру продано вісім тисяч квитків, на трибунах ще буде дві тисячі школярів і одна тисяча людей, які залишилися без домівок (безпритульних). Загалом на матчі очікується близько 11-ти тисяч глядачів. Однак квитки будуть продавати до перерви поєдинку, й організатори сподіваються, що в підсумку вболівальників буде більше. Італійці часто купують квитки перед самісіньким початком матчу.

Форма обох команд.

Передматчева нарада розпочалася.

У такій формі зіграє сьогодні збірна України.

Незабаром розпочнеться матч-мітинг на стадіоні «Луїджі Ферраріс» за участю делегата матчу, представника суддівської бригади, представників команд та всіх структур, задіяних в організації міжнародної гри (поліції, пожежників, медиків тощо).

У восьми попередніх зустрічах між цими командами синьо-жовтим лише одного разу вдалося уникнути поразки. Усі інші матчі завершилися перемогами «Скуадри Адзурри».

18.09.2022 15:05

Гравці збірної України Волинець та Піхальонок поділилися враженнями від підготовки до матчів Ліги націй

Гравці збірної України Євген Волинець та Олександр Піхальонок розповіл...

04.05.2022 18:14

Гравці збірної України поділилися враженнями від роботи в перші дні тренувального збору в Словенії

Гравці збірної України прокоментували роботу на початку навчально-трен...

16.05.2021 14:05

Попов і Трубін поділилися експрес-враженнями від першого дня роботи збірної України в Харкові

Гравці збірної України Денис Попов та Анатолій Трубін прокоментували п...

09.11.2020 15:02

У складі збірної Польщі напередодні товариського матчу з командою України відбулися зміни

Одразу три гравці збірної Польщі не допоможуть своїй команді в то...