10 жовтня. Італія — Україна: у нашій команді є футболісти, що вже грали проти «Скуадри Адзурри»

Як відомо, 10 жовтня в Генуї національна збірна України проведе товариський поєдинок проти команди Італії.

За всю свою історію наша команда зіграла з італійцями сім матчів, в яких лише одного разу не зазнала поразки. Цікаво, що серед футболістів, яких Андрій Шевченко запросив на жовтневий тренувальний збір, є тільки три виконавці, що мають досвід боротьби зі «Скуадрою Адзуррою». Щоправда, на жаль, негативний.

29 березня 2011 року в товариському поєдинку, що відбувся на київському стадіоні «Динамо» ім. В. Лобановського, збірна України поступилася італійцям із рахунком 0:2. Весь ігровий час у тій зустрічі на полі провели тоді ще 21-річні Андрій Ярмоленко, Тарас Степаненко і Ярослав Ракіцький.

Тренерський слід

Зауважимо, що в сьогоднішньому тренерському штабі нашої національної команди є одразу двоє екс-футболістів, що мають неабиякий досвід гри проти збірної Італії. Андрій Шевченко зіграв із цим суперником три поєдинки й навіть забив у ворота Джанлуїджі Буффона. Сталося це в матчі відбору до Євро-2008, що відбувся на столичному НСК «Олімпійський» 12 вересня 2007 року (1:2).

А Олександр Шовковський має за плечима п’ять матчів проти італійської команди, в яких він пропустив дев’ять м'ячів.

Є у штабі Андрія Шевченка й колишній футболіст «Скуадри Адзурри». На рахунку Мауро Тассотті — сім матчів у складі рідної збірної.

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини