«Раді можливості зіграти з топ-командою». Гравці національної збірної України — про матчі проти Італії та Чехії

Футболісти національної збірної України поділилися очікуваннями напередодні товариського матчу з Італією та поєдинку Ліги націй проти Чехії.

Учора українські футболісти прибули до лав головної команди країни. Попереду в них кілька днів підготовки до виїзної товариської гри з Італією, яка відбудеться 10 жовтня в Генуї. Після повернення додому синьо-жовті налаштовуватимуться на матч Ліги націй із Чехією, який прийматиме Харків 16 жовтня. А поки що гравці збірної України діляться своїми очікуваннями щодо майбутніх баталій.

Богдан Бутко (захисник «Шахтаря»):

«Турнір турніром, але необхідно виходити на кожну гру, навіть товариську. Кожен професіонал повинен готуватися до будь-якого матчу».

Микита Бурда (захисник «Динамо»):

«Попереду теоретичні заняття, під час яких тренерський штаб усе нам розкаже щодо майбутніх поєдинків».

Микола Матвієнко (захисник «Шахтаря»):

«Гарний настрій, як і завжди, коли прибуваєш до розташування збірної. Емоції позитивні, бо навіщо сюди приїжджати з негативом? Будемо готуватися до товариського матчу та офіційної гри».

Олександр Караваєв (захисник «Зорі»):

«Ми вже довго чекали можливості зіграти з топ-збірною, тому що Італія постійно виступає на чемпіонатах Європи та світу. Крім останнього, звичайно. У цій команді зібрані гравці дуже високого рівня, буде цікаво їм протистояти. Хоч гра й товариська, думаю, Італія виступить основним складом, оскільки вона теж готується до Ліги націй.

Щодо поєдинку з чехами, то наші завдання не змінюються. Потрібно виграти якнайбільше матчів, щоб посісти перше місце у групі».

НОВИНИ ПО ТЕМІ
Підписатися на новини