Прем’єр-ліга: після успіху в Європі «Зоря» втратила очки в чемпіонаті

Трьома поєдинками в неділю завершився 5-й тур чемпіонату України.

«Карпати» у першому матчі під керівництвом нового тренера, португальця Жозе Мораіша, врятувалися від поразки у Чернігові, програвши перший тайм із різницею у два м’ячі. Дебютний м'яч в Україні забив боснійський захисник львів’ян Аді Мегреміч. «Десна» провела перші голи на власному полі у вищому дивізіоні, але перша домашня перемога чернігівців в еліті знову не відбулася.

Завершували ж програму туру два представники України в Лізі Європи цього сезону. Але якщо «Ворскла» вже чекає на жеребкування групового етапу, «Зорі» для потрапляння до основної сітки єврокубку ще треба здолати бар’єр раунду плей-офф.

Напевно, саме жорсткий графік луганців, які в четвер проводили поєдинок із «Брагою» на іншому кінці континенту, дався взнаки під час їхнього протистояння з «Олімпіком». У підопічних Юрія Вернидуба після успіху в Португалії просто не було часу на відновлення, тому не дивним виглядає рахунок їхньої зустрічі з командою Романа Санжара — 0:0. Гравець збірної України Олександр Караваєв вийшов у стартовому складі «Зорі» та був замінений на 90-й хвилині.

У свою чергу «Ворскла», яка проводила першу гру на своєму стадіоні після реконструкції, здолала ще одного недавнього учасника євробаталій — «Маріуполь».

На 14-й хвилині через травму був вимушений залишити поле капітан полтавців Володимир Чеснаков, який проводив 250-й матч у чемпіонатах України. «Ворскла» першою пропустила, але зуміла відігратися й перемогти. Чудовий гол вдався Владиславу Кулачу, який забив ударом в падінні через себе. Вирішальним у грі виявився момент на 88-й хвилині, коли після прострілу Кобахідзе Полегенько переправив м’яч у ворота гостей, оформивши автогол.

5 тур

17.08.2018

«Арсенал-Київ» — «Чорноморець» — 1:1 (1:1)

18.08.2018

«Львів» — «Шахтар» — 0:2 (0:1)

«Динамо» — «Олександрія» — 1:0 (0:0)

19.08.2018

«Десна» — «Карпати» — 2:2 (2:0)

Голи: Безбородько (25), Фаворов (42) — Мірошніченко (58), Мегреміч (80).

«Зоря» — «Олімпік» — 0:0

«Ворскла» — «Маріуполь» — 2:1 (1:1)

Голи: Кулач (29), Полегенько (88, автогол) — Фомін (21).

24.04.2024 12:01

Арбітрів на матчі 26-го туру Vbet Ліги сезону-2023/2024 призначили за допомогою жеребкування

У Будинку футболу відбулося жеребкування, за допомогою якого було приз...

18.04.2024 17:26

Коментар Комітету арбітрів УАФ щодо трактування суддями окремих ігрових епізодів матчів 24-го туру Vbet Ліги-2023/2024

Комітет арбітрів Української асоціації футболу спільно з консультантом...

17.04.2024 20:32