Ліга Європи. «Зоря» проявила характер і вийшла до плей-офф раунду, де зустрінеться з «Лейпцигом»

Проявивши неабиякі вольові якості, футболісти «Зорі» двічі зрівнювали рахунок у Бразі і зрештою вибороли путівку до наступного раунду.

Підсумок першого матчу вимагав від луганців активних дій в атаці, адже за рахунку 0:0 далі проходили португальці. Але «Зоря» славиться саме діями від оборони, гра першим номером — не її стихія.

Перший тайм пройшов без великої кількості гольових моментів, і реальний шанс забити «Зоря» отримала лише на 60-й хвилині, коли не найкращим чином пробив Рафаель. Бразильский легіонер «Зорі» реабілітувався на 70-й хвилині, завдавши результативного удару з-під захисника після передачі Харатіна. Але ще раніше Жоау Новайш відкрив рахунок прямим ударом зі штрафного.

Одразу після пропущеного «Зорею» голу у гостей відбулася заміна воротаря — Луїс Філіпе отримав травму. Але й Махарадзе не зберіг ворота недоторканими, не впоравшись із ударом Рікарду Орти з гострого кута. Та все ж луганці знайшли в собі сили для фінішного ривку. Їхня розмашиста атака завершилася точним ударом футболіста збірної України Олександра Караваєва з передачі Тимчика. 2:2.

У плей-офф раунді 23-го і 30 серпня «Зоря» зіграє з німецьким «Лейпцигом».

Ліга Європи

Третій відбірний раунд. Матч-відповідь

«Брага» (Португалія) — «Зоря» (Україна) — 2:2 (0:0)

Голи: Жоау Новайш (65), Рікарду Орта (73) — Рафаель (70), Караваєв (83).

«Брага»: Матеус, Дієго Фігейраш (Бруну Шадаш, 86), Нуну Секейра, Уїлсон Едуарду (к), Жоау Новайш (Рікарду Ріллар, 79), Рікарду Орта, Франсержио, Раул Сілва (Пабло Сантос, 38), Бруну Віана, Рікарду Есгаю, Дієго Соуза.

«Зоря»: Луїс Філіпе (Махарадзе, 68), Сваток, Харатін, Хомченовський, Михайличенко, Вернидуб, Лєднєв (Кочергін, 46), Тимчик, Караваєв (к), Рафаель (Кабаєв, 76), Сілас.

Перший матч — 1:1.

30.08.2018 23:27

Ліга Європи: «Зоря» в драматичній боротьбі поступилася «Лейпцигу» та вибула з турніру

У цій парі беззаперечним фаворитом був «Лейпциг». Але, маб...

24.08.2018 01:23

Ліга Європи: «Зоря» у меншості встояла проти «Лейпцига»

Ключовим епізодом першого поєдинку «Зорі» з «Лейпциг...

10.08.2018 01:21

Ліга Європи. «Зоря» розпочинає виступ у турнірі з ничиєї з «Брагою»

Старт єврокубкового сезону приніс луганській «Зорі» супере...

05.05.2018 23:35

Прем’єр-ліга: «Шахтар» перемагає «Зорю» й перебуває за крок від чемпіонського титулу

У суботу відбулися три поєдинки 30-го туру Прем’єр-ліги. «...