«Відкриті фестивалі футболу» завітали до Обарова

29 квітня на стадіоні Обарівського ліцею Городоцької територіальної громади відбувся фестиваль у межах Всеукраїнського проєкту Української асоціації футболу «Відкриті фестивалі футболу»

«Відкриті фестивалі футболу» завітали до Обарова

Фото: Городоцька сільська рада

29 квітня на стадіоні Обарівського ліцею Городоцької територіальної громади відбувся фестиваль у межах Всеукраїнського проєкту Української асоціації футболу «Відкриті фестивалі футболу». Учасниками стали учні навчального закладу.

П'ять команд школярів випробували свої сили на шести тематичних локаціях: виконували силові вправи, демонстрували навички ведення та зупинки м'яча, змагалися у перетягуванні канату, проходили вправи на рівновагу та концентрацію, грали у навчальну гру у футбол, а також долучалися до занять із психологами Центру життєстійкості.

Заняття проводили вчителі фізичної культури та психологи Центру життєстійкості Городоцької громади.

Завершився фестиваль урочистим врученням дипломів усім учасникам. Окрім цього, діти отримали ексклюзивні футболки від Української асоціації футболу та смаколики від організаторів.

Проєкт УАФ «Відкриті фестивалі футболу» покликаний залучати дітей до активного способу життя, формувати навички командної взаємодії та створювати безпечний простір для спілкування і гри.