Сергій Сидорчук: «Усі бачили, яку потужну підтримку Миколенку та Забарному висловила футбольна громадськість»

Разом із головним тренером збірної України Андрієм Шевченком участь у передматчевій прес-конференції напередодні гри з Казахстаном узяв півзахисник синьо-жовтих Сергій Сидорчук. — Яким є ваш настрій та психологічний стан команди після матчу з Фінляндією?

Сергій Сидорчук: «Усі бачили, яку потужну підтримку Миколенку та Забарному висловила футбольна громадськість»

Фото Павла Кубанова

Разом із головним тренером збірної України Андрієм Шевченком участь у передматчевій прес-конференції напередодні гри з Казахстаном узяв півзахисник синьо-жовтих Сергій Сидорчук.

— Яким є ваш настрій та психологічний стан команди після матчу з Фінляндією? Як хлопці підтримали Миколенка та Забарного після того поєдинку?

— У команді з настроєм усе добре. Так, після того матчу були залишки негативу, наступного дня тренерський штаб зібрав нас, вказав на наші помилки. Головне, що 80 хвилин ми демонстрували якісну гру. Миколенко та Забарний — молоді хлопці, а помилки — це частина футболу, адже не помиляється лише той, хто нічого не робить. Усі бачили, яку потужну підтримку цим хлопцям висловила футбольна громадськість України.

— Наскільки комфортно вам особисто грати за схемою з трьома центральними захисниками? 

— Ми в київському «Динамо» за часів Сергія Реброва грали за схожою схемою, 3—4—3 із двома опорними півзахисниками. Мені знайома ця схема. Так, є деякі нюанси, треба трохи підлаштовуватися. Поки що інколи бувають деякі складнощі, але поступово ми освоюємося.